Mesaj önizleme  Konuyu Gönder  Paylaş
 
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulgaristan'daki Türk Köyleri
Yazar Mesaj
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #1
Bulgaristan'daki Türk Köyleri


Köy adı | BuLgarca köy adı | iLi

1. Abdal Köy(Abdi Oğlu Köy Cubra Burgaz
2. Abdallar Lovets Eski Cuma
3. Abdi Köy Samotina Varna
4. Abdul Ehat(Abtat Kalesi) Abrit Silitre
5. Abdul Kadir Rabova Hasköy
6. Abdullah/Avdullah Bezmer Hacıoğlu Pazarcık.
7. Abdullar Apriltsi Pazarcık
8. Abdullar Zvenimir Silistre
9. Abdurrahman Köy Çuçuliga Kırca Ali
10. Abdurrahmanlar Kraygorsi Şumnu
11. Abdülrezzak Drumevo Şumnu
12. Abdülrezzak Lyaskovo Burgaz
13. Abraşlar Bryazovo Filibe
14. Acar Svejen Filibe
15. Acemler Aksakovo Varna
16. Acı Dere Sladka Voda Varna
17. Acı Oluk Tatul Kırca Ali
18. Acılar(Alacalar) Aleko Korstantinovo Pazarcık
19. Aciz Dar Pripek Burgaz
20. Açlar Ekzarh Antimovo Buzgaz
21. Ada Filibe/Koyun Tepe
22. Ada Köy Potoçnik Kırca Ali
23. Ada Tepe Ostra Moliga Eski Zağra
24. Adaçalı Borıslavtsi Hasköy
25. Aftane Nedelsko Yan Bolu
26. Ağa Baba Aboba Pliska Şumnu
27. Ağaç-Evli Bir Türk Köyü Sofya
28. Ağmaç Köy(Omaç Köy) Omarçe(Ralitsa) Eski Cuma
29. Ah Yolu Anhialo(Pomorie) Burgaz
30. Ahalar (Ağalar) Drentsi Şumnu
31. Ahat Baba Postnik Kırca Ali
32. Ahatlar Malka Kruşevo Paşmaklı(Smolyan)
33. Ahatlar Kebir Dve Topoli Paşmaklı
34. Ahçılar Gotvarsko Kırca Ali
35. Ahi Baba Bir Türk Köyü
36. Ahi Çelebi Rodoplarda Dağlık
37. Ahır Köy Gabırnitsa Varna
38. Ahırlar Zagorite Eski Zağra
39. Ahlan-Ova Brani-Pole Filibe
40. Ahlar (Ahiler) Drentsi Şumnu
41. Ahlat Köy Kruşevo Eski Zağra/Çırpan
42. Ahlatı Pricad Burgaz
43. Ahlatlı Golemo Kruşevo Yan Bolu
44. Ahlatlı Krin Kırca Ali
45. Ahlatlı Kruşevo Gabrova/Selvi(Selvievo)
46. Ahlı(Ahılı) Stratsin Burgaz
47. Ahmak Mortagonovo Razgrat
48. Ahmatlar(Ahmetler) Stefan Karaca Silistre
49. Ahmet Dere Kozitsa Kırca Ali
50. Ahmet Oğlu Dolneni Eski Cuma
51. Ahmet Sipahi Sofiytsi Kırca Ali
52. Ahmetli Konstantin Tırnova(Veliko Tırnova)
53. Ahrenli Tvırditsa Burgaz
54. Ahsen Kale Asenova Krepost Stanimaka(Asenov Rad)
55. Ahta Pol Agato Polis Burgaz
56. Ak Alan Belo Polyane Kırca Ali
57. Ak Baş Gavarevo Eski Zağra
58. Ak Baş Bağla Gorni Glavanak Has Köy
59. Ak Baş Zir Dolni Glavanak Hasköy
60. Ak Çar Ar Çar Vidin
61. Ak Dere Bela İslimye
62. Ak Dere Bela Vidin/Belgratçık
63. Ak Dere Bela Reka Paşmaklı/Selvi
64. Ak Dere Bela Reka( Stara Bela Reka Şumnu
65. Ak Dere(Astra) Bela Varna
66. Ak Ezli(Yak Ezli) Debelt Burgaz
67. Ak Kadınlar Dulova Silistre
68. Ak Kayınlar Belite Brezi Eğri Dere(Ardino)
69. Ak Koyun İskır Varna
70. Ak Mehmetler Podgoritsa Eski Cuma
71. Ak Pınar Bel İzvor Kırca Ali
72. Ak Pınar Bel Kladenets Has Köy
73. Ak Pınar Bistra Silistre
74. Ak Pınar Genaral İnzov Yanbolu
75. Ak Yar Bel Bryak Şumnu(Şumen)
76. Akça Alan Byala Polyana Kırca Ali
77. Akça Er Aleko Tırnova
78. Akça Kayrak Beli Plast Kırca Ali
79. Akça Kilise Sopot Filibe
80. Akçalar Belintsi Razgrad
81. Akçar Arçar Vidin
82. Akçar (Akça Er) Alekovo Tırnova
83. Akçe Hisar(Aşağı Akçalar Byala Gradets Kırca Ali
84. Akçe İbrahim Dolno Belovo Has Köy
85. Akçe-Kilise Bir Türk Köyü Sofya
86. Akıncı Akancievo Pazarcık
87. Akıncı Graniçar Pazarcık
88. Akıncılar Petko Slaveykov Gabrova/Selvi
89. Akıncılar Zdravets Varna
90. Al Kaya(Ala Kaya) Krayno Selo Kırca Ali
91. Al Timir Rah Ova Vidin/Vireca
92. Ala Bayır Şaren Bryag Kırca Ali
93. Ala Beş Gorno Belovğ Eski Zağra
94. Ala Çeşme Şarena Çeşma
95. Ala Dağ Pıstro Gor Has Köy
96. Ala Dağlı Gergevets İslimiye
97. Ala Dağlı Venets Burgaz
98. Ala Gözler Pıstro Ok Kırca Ali
99. Ala Gün Pıstrovo Eski Zağra
100. Ala Kilise Tsırkva Pazarcık(Tolbuhin)
101. Ala Kilise(Alaca Kilise) Vakarel Sofya
102. Alacalı Bistren Eski Zağra
103. Alacı Silvovo Gabrova
104. Alacılar Bağrıltsi Kırca Ali
105. Aladanlı Leşnitsa Lofça(Lofçe)
106. Aladın Ezerovo Varna
107. Aladın Straşimirovo Varna
108. Aladın(Ağladın) Yunatsi Kırca Ali
109. Alami Dere Polkovnik Sreafimovo Paşmaklı(Smolyan
110. Alan Kayrak Yasna Polyana Burgaz
111. Alan Mahalle İroka Polyana Hasköy
112. Alat-Baba Bir Türk Köyü Şumnu/Bela
113. Alçak Dere Panitsovo Burgaz
114. Alem Beyler Boylartsi Kırca Ali
115. Alemdar (Alem Dere) Dolno Çrkovişte Hasköy
116. Alfacı Köy Vetruşka Kırca Ali
117. Alfatlar Lenişte Kırca Ali
118. Alfatlı Hacılar Svirets Kırca Ali
119. Alfatlı(Ahlatlı) Neofit Bozvelievo(Krin) Kırca Ali (Koşu Kavak (Krumov Grad)
120. Alfatlık Tırgovişte Osman Pazar (Omurtag)
121. Ali Baba Tekkesi Sveti İliya Hasköy
122. Ali Bey Eniovets Eski Cuma (Tırgovişte)
123. Ali Bey Konağı Nanıviş Kırca Ali(Koşu Kavak(Krumov Grad)
124. Ali Fakı Glavan Silistre
125. Ali Fakı Jelidovo Kırca Ali
126. Ali Hanife (Ali Kalfa) Dobrevo Hacıoğlu Pazarcık
127. Ali Koç Kapitan Dimitrievo Hacı Oğlu Pazarcık
128. Alı Köy Tsvyatovo Kırca Ali
129. Ali Paşa (Ali Paşinovo) Metliçina Kırca Ali
130. Alıç Köy Plaçidol Hacı Oğlu Pazarcık (Tolbuhin)
131. Alma Dere Yabılçevo Burgaz
132. Almalı Dere Buk Kırca Ali
133. Almalık Yabılçeni Kırca Ali
134. Altın Çayır Zlatna Livada Eski Zağra
135. Alvan Dere Malko Gradişte Mustafa Paşa(Svilen Grad)
136. Alvan Köy Stara Reçka Eski Cuma(Tırgovşte
137. Alvanlar Yablanovo İslimiye/Kazan(Kotil)
138. Alvanlar-Albanlar Oraç Eski Cuma (Tırgoşte
139. Ambar Dere Hambar Paşmaklı(Smolyan)
140. Ambar Dere –Hambar Dere . Jitnitsa Kırca Ali /Eğri Dere(Ardino)
141. Ambarcık-Hambarcık Jitarnik Kırca Ali
142. Ambarlar-Hambarlar Jitnitsa Kırca Ali
143. Ambarlı -Hambarlı Jitnitsa Filibe
144. Ambarlı-Hambarlı Malomirovo Yanbolu(Yambol/Kızılağaç(Elhovo)
145. Ambarlık-Hambarlık Metliçina Varna
146. Anızcık Çerkovna Silistre
147. Anlık Domişte Kırca Ali
148. Apaz Mahalle Slavçitsa Hezargrad(Razgrad)
149. Apazlar Martino Kırca Ali
150. Arabacı Bozartsi Hacıoğlu Pazarcık
151. Arabacı Cerovo Kırca Ali
152. Arabacı Gurgulitsa Kırca Ali
153. Arabacı Kolari Tırnova(Veliko Tırnova)
154. Arabacı Kolarovo Eski Zağra
155. Arabacı Kolartsi Hacıoğlu Pazarcıktolbuhin
156. Arabacı Köy Kolarovo Hasköy
157. Arabacı Ova Kolarovo Eski Zağra
158. Arabacılar Kolarovo Silistre
159. Araklar Kruşovo Hacıoğlu Pazarcık
160. Arap Hoca Vidintsi Yan Bolu
161. Arap Mahalle Çernevo Eski Zağra
162. Arap Ova Çerniçani Filibe/Karlı Ova
163. Arap Ova Suşutsa Filibe(Plovdiv)
164. Arap Ova Zlato Vrıh Filibe/İstanimaka(Asenov Grad)
165. Araplar Aprilovo Eski Cuma
166. Araplar Genaral Lolevo Varna/Provadı
167. Araplar Polkovnik Dyakovo
168. Araplı Çernozem Yanblou
169. Aratmaca Poprucanovo Silistre
170. Arazlı Erovets Kırca Ali
171. Ardaşlı Mıglişta Eski Zağğra
172. Arı Köy Sredno Selo Tırnova
173. Arkarı Mahalle Kamenna Plevne
174. Armutçuk Kruşovitsa Tırnova
175. Armutçuk Kruşovitsa Plevne
176. Armutlu Prisadets Yanbolu
177. Armutlu Kruşak Hacıoğlu Pazarcık
178. Armutlu Kruşari H.Oğlu Pazarcık
179. Armutlu Kruşeto Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa
180. Armutlu Kruşevo YadaMalo Kruşevo Filibe
181. Armutlu Kruşitsa Kırca Ali
182. Armutlu Kruşovene Tırnova/Rahova(Orehovo
183. Armutlu Sakarirsi Yan Bolu
184. Armutluk Kruşata Tatar Pazarcık(Pazarcik)
185. Arnavut (Arnaut) Poroişte Razgrat
186. Arnavut İto ---------------- Eski Zağra
187. Arnavut Köy Dolina H.Oğlu Pazarcık
188. Arnavut Köy Draganovo Burgaz
189. Arnavut Köy Elşitsa Filibe/Otluk Köy)(Pamagürişte)
190. Arnavut Köy Gugutka Kırca Ali
191. Arnavut Köy İreçekovo Yanbolu
192. Arnavutlar Albantsi Kırca Ali
193. Arnavutlar Makedonka H.O.Pazarcık
194. Arnavutlar Rudnik Varna
195. Arnavutlu Paisiy Tırnova
196. Arpaç Bogorovo Yanbolu
197. Arslan Lıvino Razgrat
198. Arslan Hoca Tütünce Kırca Ali
199. Arslan Köy Lıvovo Kırca Ali
200. Arslanlar Lıvska Kırca Ali
201. Artaklar Kruşare İslimye(Sliven)
202. As Mahalle Arsovo Şumnu(Şumen)
203. Ası Koru Ravnogor Tatar Pazarcık (Pazarcik)
204. Ası Köy-Has Köy Dobri Voynikov Şumnu(Şumen)
205. Asıl Köy Telerig H.Oğlu Pazarcık
206. Asıllar(Asiller) Krasen Dol Şumnu
207. Asırlık Rogozovo Kırca Ali
208. Aslar Naum Şumnu
209. Aslı Beyli Blıskovo Varna/Piri Vadi (Provadı)
210. Asvalt Köy(Asfat Köy Glavinitsa Silistre
211. Aşağı Ada Ostrovitsa Kırca Ali
212. Aşağı Çiflik Dolen Çiftik (Georgi Traykov ) Varna
213. Aşağı Çit Aklar Dolno Voyvodino Hasköy
214. Aşağı Hüseyinler Dolna Hubavka Eski Cuma/Tırgovişte
215. Aşağı İsiva Dolno İzvorovo E.Zağra
216. Aşağı Kab Dağ Dolna Kabda E. Cuma
217. Aşağı Keçeliler Dolna Kozarevo
218. Aşağı Koca Ömer Samodiva Kırca Ali
219. Aşağı Köy Dolentsi Kırca Ali
220. Aşağı Musa Bey Dolni İzvor H.Oğlu Pazarcık
221. Aşağı Orman(Orman) Laskerova Cumai Bala(Blagoev Grad)
222. Aşağı Rahova Dolna Orehovitsa Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna Orehovitsa)
223. Aşağı Rahova Dolna Rehovo Silistre/Tutrakan
224. Aşağı Dere Köy Sokolovtsi Paşmaklı(Smolyan)
225. Aşağı Karalar Dolna Krepost Kırca Ali
226. Aşağı Mahalle Dolna Mahalla Silistre
227. Aşağı Sahrane Dolna Sahrane E.Zağra(Kızankık)
228. Aşağı Turgan Dolna Turgan Rodamir
229. Aşağı Übrü Eren Dolna Seltsi Kırca Ali
230. Aşağı-Singarya Jostovo,Hacıdimovo Cumai Bala
231. Aşağı-Voden Dolni-Voden Filibe
232. Aşaklı Borisovo Yanbolu(Yambol)
233. Aşarı Köy Desetkari Kırca Ali
234. Aşık Ova Pevets E.Cuma(Tırgovişte)
235. Aşık Sinekli Sveti Kirilovo (Kirilovo) E.Zağra
236. Aşıklar Lübliçevo E.Cuma
237. Aşıklar Pesnopoy Kırca Ali/Eğri Dere(Ardino)
238. Aşıklar Pevtsite Filibe
239. Aşıklar Rani List Kırca Ali
240. Aşıklar Samuil Hezar Grad(Razgrad)
241. Aşıklı Gorno Graişte (Kınçevo) E.Zağra/Kızanlık
242. Aşlıca Prisad H.Oğlu Pazarcık
243. At Alan Konçe Kırca Ali
244. At Koru Savoski Köstendil (Küstendil)
245. At Köy Konevo Hezargrat
246. Atanas Köy Atanasova Burgaz
247. Atlar Jrebçevo İslimiye(Sliven)
248. Atlar Sıedinenie E.Cuma(Tırgovişte)
249. Atlı Drajevo Yan Bolu (Yam Bol)
250. Atlı Oğlu Konovo İslimye
251. Atmacalar Sokolino Kırca Ali
252. Avanlar Bir Türk Köyü Gerlovo
253. Avcı Doğancı Lovets E.Zağra
254. Avdalar Lovets E.Cuma
255. Avdalar Zayçari İslimye (Sliven)
256. Avlan Dere Hasköy (Haskovo)
257. Avlan Köy Stara Reçka E.Cuma
258. Avlu Köy Jivkovo Sofya/İhtiman
259. Avrat Alan Koprivtitsa Sofya
260. Ay Demir Silistra Silistre
261. Ay Doğdu İskra Silistre
262. Ay Doğdu İzgrev Şumnu
263. Ay Doğdu Zvezdel Silistre
264. Ay Durmuş Zornitsa Has Köy
265. Ay Kulak Meçe Uho Kırca Ali
266. Ay Orman Polyana H.Oğlu Pazarcık
267. Ayazlar Svetlen E.Cuma
268. Ayazma Voditsi Varna
269. Aydın Bey Svetlik H.O.Pazarcık
270. Aydın Köy Aydinovo Filibe(Plovdiv)
271. Aydın Köy Meçovo E:Cuma
272. Aydın Ova İsperihovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
273. Aydınlar Svetlina Has Köy
274. Aydınlı Zora E.Zağra
275. Aydos Aytos Burgaz
276. Aygır Dere Jrebevo Paşmaklı(Smolyan)
277. Aygır Köy Piştigovo Tatar Pazarcık(Pazarcik)
278. Ayı Orman Stefanovo H.O.Pazarcık
279. Ayıcı Oğlu Yeri Bilinmiyor
280. Ayladın(Alaeddin) Bistra E.Cuma
281. Ayran Mitenitsa Filibe(Plovdiv)
282. Ayran Orizari Filibe
283. Ayran(Ayran Köy) Mleçen Varna
284. Ayva Altı Pod Ayva Hezargrad
285. Ayvacık Filibe/Koyuntepe
286. Ayvacık Dülevo Burgaz
287. Ayvacık Dülevo Tatar Pazarcık/Otluk Köy
288. Ayvacık Dülina Varna
289. Ayvacık Dülitsa Krca Ai
290. Ayvacık Pançevo Kırca Ali
291. Ayvacık Zvezda Burgaz
292. Ayvacık Dere Köy Dülevo Burgaz
293. Ayvalık Blagun Kırca Ali
294. Ayvat Köy Malık Zvenimir Silistre
295. Ayvaz Baba Yeri Bilinmiyor
296. Azap Köy Veselinovo Yan Bolu
297. Azaplar Polkovnik Dyakovo H.O.Pazarcık
298. Azaplar Skrivina Kırca Ali
299. Azaplı Karanovo Burgaz
300. Aziziye Teliş Plevne(Pleven)
301. Azmak Ludza Burgaz
302. Azmanlar Azmanite Gabrova(Gabrovo
303. Baba Nedelkovo Pernik
304. Baba Mahalle Baştino E.Zağra
305. Babadağ Dobruca
306. Babalar Baştinovo Kırca Ali
307. Babalar-Yeni Mahalle Tatkovo Kırca Ali
308. Babası Oturdu Eğri Dere(Ardino)Kırca Ali
309. Bacalar Bedrovo Kırca Ali
310. Badarlı Vinitsa Filibe(Plovdiv)
311. Bağ Tarla Lozovo Burgaz
312. Bağlar(Ballar) Lozenets Burgaz
313. Bahadırlar Padrino E.Cuma
314. Bahar (Baylar) Kolobir Silistre
315. Bahar Köy Polkovnik-Taslakov Silistre
316. Baharlar Bahasko Kırca Ali
317. Bahaslı Dunavitsi E.Zağra
318. Bahçalar Gradinka E.Cuma/Osman Pazarı
319. Bahşişler(Bahşışlar Drinovo E.Cuma/Pop Köy(Popovo
320. Bakacık Medevtsi Kırca Ali
321. Bakiler Doborsko Kırca Ali
322. Bakılır Bakalite Kırca Ali
323. Bal Pınar Yenice Veya Yenice Bal Pınar Medoveve Razgrat
324. Balâ Burgaz Gorna Kula Kırca Ali
325. Balaban Yagodina Paşmaklı(Smolyan)
326. Balaban Mahalle Vetrintsi Tırnova
327. Balabanlar Razdeltsi Eski Cuma
328. Balabanlar Zlatoklas Silistre
329. Balabanlar /Balabanlı Balabanovo Kırca Ali
330. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
331. Balabanlı Edrovo Eski Zağra
332. Balabanlı Gorazd Rusçuk(Ruse)
333. Balabanlı Velikan Hasköy
334. Balca Medovitsa Kırca Ali
335. Balcı Bük Meden Buk Kırca Ali
336. Balcı Köy Medova Burgaz
337. Balcı Omur Medovina Eski Cuma
338. Balcı-Bölük Bir Türk Köyü Kırca Ali
339. Balcılar Medovo Eski Zağra
340. Balçık Balçık Hacı Oğlu Pazarcık
341. Baldır Köy (Bıldır) Tutrakanrsi Varna
342. Bali Efendi Knyajevo Sofya
343. Balık Ribino Kırca Ali
344. Balık Dere Ribnitsa Paşmaklı
345. Balıklı Ruda Eski Zağra
346. Balıklı Dere(Balaklı Riben Dol Paşmaklı
347. Ballı Pınar Meden Kladenets Yan Bolu
348. Ballıca Stojer Hacıoğlu Pazarcık
349. Ballıcalık Milino(Keremedin) Eski Cuma/Osman Pazar
350. Balpınar/Bal Bunlar Kubrat Razgrat
351. Balpınar-İlçesi Kubratska Okoliya Razgrat
352. Baltacı Yeni Köy Bradvari Silistre
353. Baltacılar Sekirovo Filibe
354. Balvan - Tırnova
355. Baraklar Baratsi Kırca Ali
356. Baraklar Efreyter Bakalovo Hacıoğlu Pazarcık
357. Baraklı Orizare Burgaz
358. Baraklı Pryaporets Eski Zağra
359. Bardakçı Bırduçe Tatar Pazarcık
360. Barık Zavet Burgaz
361. Barma Borma -
362. Basarb Ova - Ruscuk
363. Baş Hasırcık Presentsi Eski Cuma
364. Baş Köy Jeravna İslimiye
365. Baş Ören Strainsko Kırca Ali
366. Baş Pınar Polkovnik Sveştaraovo Hacı Oğlı Pazarcık
367. Baş Saçlı Sadovitsa Kırca Ali
368. Baş Viran Yavorovo Kırca Ali
369. Başalı Pırvents Yanbolu.
370. Başatlı Jrebino Yan Bolu
371. Başı Kır Glavinitsa Tatar Pazarcık
372. Başlar Pırvan Eski Cuma
373. Bata Kanlı Konstantinovets Eski Zağra
374. Batacık Bata Burgaz/Ah Yolu
375. Batak - Veliko Tırnovo/Ziştovi
376. Batak - Tatar Pazarcık
377. Batanlar Temelkovo Pernik
378. Batkun - Tatar Pazarcık
379. Bay Kocalar Baykovo Şumnu
380. Baya Köy Dolno Ezerovo Burgaz
381. Bayaç Köy Bayaç Evo H.Oğlu Pazarcık
382. Bayasıllı Dunavtsi E.Zağra
383. Bayhanlı Bir Türk Köyü Sofya
384. Bayır Mahalle Çukata Tırnovo
385. Bayır Mahalle Strımna Tırnovo
386. Bayır Yeni Mhalle Ritlina Burgaz
387. Baykal Beşli Boril Plevne
388. Bayraktar Mahalle Aleksandrovo Kutlu Viçe
389. Bayraktar Mahalle Pryaporets Kırca Ali
390. Bayram Alan Dobra Polyana Burgaz
391. Bayram Dere Prilep Burgaz
392. Bayram Köy Austa Kırca Ali
393. Bayram Pınar Feldfeber Dyankovo H.Oğlu Pazarcık
394. Bayramlı Köy Velik Dençe E:Cuma
395. Bederli Stefan Stambolovo Tırnovo
396. Bek Aşlı - İvaylov Gradortaköy
397. Bekçi Polyatsite Varna
398. Bekir Ağa Mahallesi Bosilek Kırca Ali
399. Bektaşlar(Beştaşlar Bektaşi Kırca Ali
400. Bel Gratçık Belo Gradçik Vidin
401. Belegler Bir Türk Köyü Gerl Ovo
402. Belene - Şumlu
403. Belenli Rıjenovo Hasköy
404. Benli Köy Kruşolak E.Cuma
405. Beş Kuyucuk Peti Kladenetsi Tırnovo/Ziştovi
406. Beş Pınar Pet Kladenetsi Rusçuk
407. Beş Tepe Pet Mogili Şumnu/Yenipazar
408. Beş Tepe Pet Mogoli İslimiye/Yeni Zağra
409. Beşli Boril Rah Ova
410. Bey Alan Knyajeva Polyana Razgrat
411. Bey Köy Bolyarino Filibe
412. Bey Köy Golemantsi Hasköy
413. Bey Köy Karavelovo Yanbolu/Kızılağaç
414. Bey Mahalle Gospodarevo Burgaz/Karapınar.
415. Bey Ova Karlovo Filibe/Karlı Ova
416. Bey Pınar Bolyarski -İzvor Hasköy
417. Bey Pınar Sredişte E:Zağra
418. Bey Vırbovka Vırbovka Tırnova/Yukarı Rah Ova
419. Beyci Oğlu Bolyartsi Varna
420. Beygirli(Bekirli Konevo Şumnu
421. Beyler Çiftlik Simeonovo Sofya
422. Beyli Mlada-Gvardiya Varna
423. Bezirgan Köy Kuptsite Kırca Ali
424. Bezirgan(Bazirgan Miletiç Filibe
425. Bezirgân-Köy Tıpçileştovo E.Cuma
426. Biçerli Golyamo-Dryanovo E.Zağra
427. Bilek Ahmet Mahlle(Bilek Mahalle Kitka Burgaz
428. Bitlice Staro-Selets İslimiye
429. Bıyıklı Bortsi Şumnu
430. Bızın Rusçuk
431. Boğalı Bikovo İslimiye
432. Boğaz Prolom Filibe
433. Boğaz Bir Türk Köyü Şumnu
434. Boğaz Dere Starplanina Burgaz
435. Boğaz Kesen Presyan E.Cuma
436. Boğaz Kesen Proseçen Varna
437. Boğdanlı Snop H.O.Pazarcık
438. Bohçalar Kaolinovo Şumnu
439. Bokluca Radoynovo Burgaz
440. Bolluksu Draganovetsi E.Cuma
441. Borazan Trebaç Razgrad
442. Bosna Bulgaristanda Bir Köy -
443. Bostan “ “ E.Cuma/Osmanpazarı.
444. Bostan Mahalle Bostanie Vidin
445. Bostancılar Bostantsi Kırca Ali
446. Boyacı Köy Bagra Kırca Ali
447. Boyacık - Yan Bolu
448. Boyacılar Bagryanka Kırca Ali
449. Boyacılar Peevsko Kırca Ali
450. Boyacılar Zvinitsa Burgaz
451. Boyalar Vişna Burgaz
452. Boz Ağaç Bryastovo Sliven
453. Boz Alan Orlino Pazarcık
454. Boz Doğancı Grudevo E.Zağra
455. Boz Kırı Pişurka Kutlu Viçe
456. Boz Yurt Jinitsa H.O.Pazarcık
457. Bölücek Razdelna E.Zağra
458. Buğdaylı Beloklas H.O.Pazarcık.
459. Buğdaylı Çamurlu Jjiten H.O.Pazarcık
460. Buhlar Buhovtsi E:Cuma
461. Bukak - E.Cuma
462. Bulanık Mitnitsa Şumnu
463. Bulgar Kosu - Tutrakan
464. Bulutlar Mıglene Kırca Ali
465. Bunaklı Kirilovo Hasköy
466. Burgaz Burgas Burgaz İli
467. Burgucu Gorno Aleksandrovo Sliven
468. Burgucu Köy Polyana Elhovo
469. Burhanlar Edinakoztsi Varna
470. Burhanlar Radan Voyvoda Şumnu
471. Bursacık Brusino Kırca Ali
472. Buruncuk Prosenik Burgaz
473. Burunlu Peyçinovo Rusçuk
474. Burunsuz Malko-Borisovo E.Zağra
475. Busmanlar - Novo Selo
476. Butan Veliko Tırnova
477. Bükünceli(Bükürceli) Tserkovski Burgaz
478. Büyük -Ada Ostrovo Razgrat
479. Büyük -Boğdan Golem Razgrad
480. Büyük- Boyalık(Şarköy) Şarkovo Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
481. Büyük -Çamurlu Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
482. Büyük- Dere Plovdivtsi Paşmaklı
483. Büyük- Dere Kadınçe Erceli
484. Büyük- Dere Golyama-Bara Kırca Ali
485. Büyük -Dere Boruştitşa E.Zağra
486. Büyük Dere Golyama Bara Kırca Ali
487. Büyük Dere Plovdivtsi Paşmaklı
488. Büyük- Erceli Dobrovolets Kırca Ali
489. Büyük- Hediyatlar Pod-Gorets Burgaz
490. Büyük- İp Dere Dragonovo Kırca Ali
491. Büyük- Kokarca Golem Porovets Razgrat
492. Büyük- Koru Köy Golyama Konare Filibe(Plovdiv)
493. Büyük- Köy Golemo Selo Köstendil
494. Büyük Köy Golemo Selo Stante Dimitrov
495. Büyük- Oba Golemo Selo E.Zağra/Kızanlık
496. Büyük Örencik Krepost Hasköy(Haskova)
497. Büyük- Pınar Bistrets Burgaz/Karapınar(Gruovo)
498. Büyük- Tekkeler Golyama-Smolnitsa H.O.Pazarcık
499. Büyük- Yalılar Rusalya Tırnov
500. Büyük Yeni Köy Golemo Novo E.Cuma/Pop Köy

Devamı Aşağıda

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:16
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #2
RE: Bulgaristan'daki Türk Köyleri
501. Büyük-Derbent Golem-Dervent Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
502. Büyüklü(Bıyıklı Vinarsko Burgaz
503. Cabirler Planinets Kırca Ali
504. Cadı Göl Lübenovo .Zağra
505. Cafer Solnik Varna
506. Cafer Fakı Zahari Stoyanovo H.Oğlu Pazarcık /Tolbuhin
507. Caferçe Elena Hasköy/Harmanlı
508. Caferler Sevar Hezargrad/Bal Pınar (Kubrat)
509. Caferli - Pazarcık)Otlukköy
510. Caferli Kiçevo Varna
511. Caferli Savin Razgrad
512. Caferli Üç Orman Trigortsi H.O.Pazarcık
513. Cambazlar Kaloyanets E.Zağra
514. Cami Cedit Atik Srınsko Kırcaali
515. Cami Mahalle - Silistre
516. Can Başlı Duşinkovo Kırcaali
517. Can Kardaş Bratovo Burgaz
518. Canarlar Bir Türk Köyü Kırca Ali
519. Cebel (Şeyh-Cuma) Şeyh Cumaya Kırcaali
520. Cebel Ayvalı Gorsko Dülevo Kırca Ali
521. Cebil Oğulları Gledka Kırcaali/Mestanlı(Momcilgrad
522. Cebiller Planinets Kırca Ali
523. Celep Köprü Mostino Burgaz
524. Celepler Celepeko Kırca Ali
525. Celil Oğulları Dihanovtsi Kırca Ali
526. Celiller Pravdo Lüb Kırca Ali
527. Cembek Mahalle Nikolaevo Kutlu Viçe(Mihaylov Grad
528. Cemeren Gabır Burgaz
529. Cerman - Köstendil
530. Cevizli Oreşak Varna
531. Cevizli Kalfa Miladinovtsi E.Cuma
532. Cin Koca Cinot Yan Bolu
533. Cin Ovo Cinovo İsliven
534. Civel Nikola Kozlevo Şumnu /Yenipazar(Novi Pazar)
535. Civirli Dragovo Burgaz
536. Cizdar Köy Dobrina Varna
537. Cizdar Köy Pripek Varna
538. Cızlar Köyü Dobrina Varna
539. Corno Jernov Plevne
540. Cuma İ Balâ Gorna Cumaya(Blagoev Grad İl Merkezi
541. Cuma Köy Sboreno Kırca Ali
542. Cumalı Haci Morinovo Burgaz/Karin Abat
543. Cumalı Jitosuyat Burgaz
544. Cumalı Sborişte İslimiye
545. Cumaya Sbor Tatar Pazarcık(Pazarcik)
546. Cumaya Köy Sborsko Burgaz
547. Cumaya Köy Sborino Kırca Ali
548. Curanlı Kalitinovo E.Zağra
549. Çadırlı Sennik Gabrova/Selvi
550. Çakal Köy Çakallarovo Kırca Ali
551. Çakallar Çalatsi Kırca Ali
552. Çakallar Donkino (Çakalite) Gabrova
553. Çakallar İskra Gabrova
554. Çakarcı Gradina Filibe(Plovdiv)
555. Çakıl Köy Güney Bulgaristan Da Türk Köyü
556. Çakırca Vrançantsi H.O.Pazarcık
557. Çakırlar Yasno Pole Filibe
558. Çakmaklar Çakmatsi Kırca Ali
559. Çal Cedit Çal Kırca Ali
560. Çalgıcı Köy(Çalıcı Köy) Svirçevo E.Cuma/Osman P*Azarı
561. Çalı Kavak Riş Şumnu/Preslav
562. Çalı Köy Stari Çal Kırca Ali
563. Çalı Mahalle Dıbravino Varna
564. Çalıklar Trınitsa Varna
565. Çam Çiftlik Borovo Cumai Balâ (Blagoev Grad)
566. Çam Dere Borov Dol Sliven
567. Çam Dere Karamanlar Borovsko Kırca Ali
568. Çamcağız Borika Sofya
569. Çamlıca Boroviha Paşmaklı
570. Çamurlu Çamurna Komunari / Yada Murna Varna
571. Çamurlu Dinevo Has Köy
572. Çamurlu Kalino Şumnu
573. Çamurlu Malkara Smolnitsah.O.Pazarcık.
574. Çamurlu Köy Kalnişte E.Cumas
575. Çamurlu. Şişmanovo Sofya
576. Çanakçı Dolna Paniçarevo E.Zağra
577. Çanakçı Krasen Dol Şumnu/Yeni Pazar
578. Çanakçı Paniçkovo Kırca Ali
579. Çanakçı Rozovo (Çanakçi Evo Tatarpazarcık/Peştere
580. Çanakçı Staro Paniçerovo Burgaz
581. Çanakçı Yagoda E.Zağra
582. Çanakçı(Yukarı Çanakçı) Gorno Paniçerovo E.Zağra
583. Çanakçık Manuşevtsi E.Zağra
584. Çanakçılar Paniçare Silistre
585. Çanakçılar Paniçino E.Cuma
586. Çangallı(Çandır) Svetulka Kırca Ali
587. Çangarlı Zvıniçevo Tatar Pazarcık
588. Çangır Dere Çepintsi Paşmaklı
589. Çanlar Zvınets Varna
590. Çanlı Malko Tırnova E.Zağra
591. Çardak Bılgarski Çardak Filibe
592. Çatak Preseka Köstendil
593. Çatak Tiça Şumen
594. Çataklar(Çitak) Çitaşko Kırca Ali
595. Çatal Dere Razsoha Tırnova
596. Çatal Tepe Elhovo E.Zağra
597. Çatallar Batova H.O.Pazarcık
598. Çatallar Tsar Krum Şumnu
599. Çatma Levski Varna
600. Çatmı Bosilkovtsi Rusçuk
601. Çavaklar Telçarka Kırca Ali
602. Çavdar Mahalle Çavdartsa Paşmaklı
603. Çavdarlık Rıjitsa Burgaz
604. Çavla Köy Stamovo E.Zağrea
605. Çavuş Köy Genaral Kantarcievo Varna
606. Çavuş Köy Metodievo Şumnu
607. Çavuş Mahalle Sofytsi Silistre
608. Çavuş Ova Metodievo Şumnu
609. Çavuş Ova Tsenovo Plevne
610. Çavuş Tepe Stake Dimitrov(Dupnitsa) Köstendil
611. Çavuşlar(Çavuşlu) Güney Bulgaristanda Bir Köy
612. Çayak Çayka Varna
613. Çayır Çerniçino Kırca Ali
614. Çayır Teodosievo Tırnova/Yukarı Rahova(Gerno Orehovo)
615. Çayır Harman Genaral Kolevo Tolbuhin(Hacıoğlu Pazarcık)
616. Çayır Mahalle Hitovo Tolbuhin
617. Çayır-Dere Bir Türk Köyü Şumnu
618. Çayır-Köy Bir Türk Köyü Şeraniçko
619. Çayırlı Göl Reçnitsa Senokos
620. Çekan Çekanets -
621. Çekendin(Çikendin Lilyak Eski Cuma
622. Çekirdekli Kostilkovo Kırca Ali
623. Çelebi Köy Gospodinovo Varna
624. Çelebi Köy Sini Rid Burgaz
625. Çeli Köy Yarebiçno E.Cuma
626. Çelikler (Çilik Çelik Çilik Kırca Ali
627. Çelikli Stomanevo Paşmaklı(Smolyan)
628. Çelikli Stomantsi Kırca Ali
629. Çeltikçi Orizovo E.Zağra
630. Çenge Asparuhovo Varna
631. Çengel Div Dedevo Şumnu
632. Çepelce Planintsa Burgaz
633. Çepelli Çepelare Filibe
634. Çepine Çepino Tatar Pazacık
635. Çepinli Çepintsi Sofya
636. Çerçelen Dıbovan Filibe
637. Çeren Bir Türk Köyü -
638. Çerençe Çerença Şumnu
639. Çergenli ,Çerkenli Çerganovo E.Zağra
640. Çeri Başlar Voyvodenets Hasköy
641. Çerkeşli Ferdinandovo Siliven
642. Çerkeşli Slavyantsi Burgaz
643. Çerkez Köy Aleksandrovo Şumnu
644. Çeşme Mahalle Çeşma Tırnova
645. Çeşnegir Sadovo Filibe/Istanimaka(Asenov-Grad)
646. Çeşnegir Yeni Mahalle Çeşnegirovo Filibe
647. Çıfıt Kuyusu Yovkovo H.O.Pazarcık
648. Çiftlik Dırjaven E:Zağra
649. Çiftlik Lovni Dol Gabrova/Selvi(Sevlievo)
650. Çiftlik Radevo İslimiye(Sliven)
651. Çiftlik Zbor Kırca Ali
652. Çiftlik Mahalle Bilka Burgaz
653. Çıkancı Bir Türk Köyü
654. Çıkarcı Tsarsko-Selo E:Zağra/Çırpan
655. Çıkrıkçılar Malko-Çerkovna E:Cuma
656. Çıkrıkçılar Petrino E.Cuma
657. Çilingir Mahalle Klüçevo Kırca Ali
658. Çillerçiren Yarebitsa Silistre
659. Çımalı Mığlen Burgaz
660. Çıracı Borovo E.Zağra
661. Çiren - Vraca(Vratsa)
662. Çirik Çirikovo -
663. Çirmen Çirmen Hasköy /Svilen-grad
664. Çırpan Çırpan E.Zağra
665. Çırpılı Klimentinovo Filibe
666. Çit-Ak Bela-Reka Filibe/Hacı İlyas(Pırvo May)
667. Çit-Ak Tiça İslimiyekazan(Kotel)
668. Çit-Ak İ Atik Star -Çitak Kırca Ali
669. Çit-Ak İ Cedit Nov-Çitak Kırca Ali
670. Çit-Ak Vadisi Çitaşko Kırca Ali
671. Çit-Aklar Gorno Voyodino Hasköy
672. Çit-Aklar Gorno Voyvo Hasköy
673. Çıtalı Ploska Mogila E.Zağra
674. Çoba - Filibe
675. Çoban Pastirtsi Paşmaklı(Smolyan)
676. Çoban Köy Gorni-Çobanka Tırnova
677. Çoban Kuyusu Pastir H.O.Pazarcık
678. Çoban Nasuh Zagoriçe Şumnu
679. Çobanlar - Burgaz
680. Çoban-Mahalle Bir Türk Köyü Şumnu
681. Çok Oba - Sliven
682. Çolak-Ova Yavorovo E.Zağra
683. Çomakoğlu Çumakovtsi Bela-Slatina
684. Çorbacılar Çorbaciysko Kırca Ali
685. Çorlu Çorlovo Lom
686. Çökek Kitka Varna
687. Çömlek Köy Botevo Yan Bolu
688. Çubuklu Lulitsa Sliven
689. Çufallar Tıkaç Şumnu
690. Çuha Suşino Şumnu
691. Çukur Alan Nizka-Polyana Sliven
692. Çukur Köy Çukarovo Yan Bolu
693. Çukur Köy Yasenkovo Şumnu
694. Çukur Köy Zabırdo Paşmaklı(Smolyan)
695. Çukurlu Pesnopoy Filibe/Karlıova
696. Çukur-Ova Gabra Sofya
697. Çukur-Ova Trapişte Razgrad
698. Çulfa Suşina Şumnu
699. Çulfalar Tıkaç Şumnu
700. Çulluk Graf-İgnatievo Filibe
701. Çunguruz - Vidin
702. Dağ Çiftlik Dobrotino Cuma İbâlâ(Blagoev-Grad)
703. Dağ Erik Gors-Slivovo Gabrova/Selvi(Sevlievo)
704. Dağ Harman Svobodinovo Kırca Ali
705. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma(Tırgovişte)
706. Dağ Köy Gorsko-Selo E.Cuma/Tırgovişte
707. Dağ Mahalle Balkan Kırca Ali
708. Dağ Yeni Lübnen Pop Köy(Popovo)
709. Dağlar-Başı Bir Türk Köyü Şumnu
710. Dalakça Kosturino Şumnu
711. Dalar Göz Rujitsa Şumen
712. Dalgaç Dılgaç E.Cuma
713. Dallıca Çubrika Kırca Ali
714. Dam Ada Zagrad Silistre
715. Damar Göz Jilino Şumnu
716. Damlalı Ehatlar Dolno-Staveykovtsi Varna
717. Damlalı Orta Sredno-Salveykovtsi Varna
718. Dana Göz Yunets Varna
719. Danişmentli Bir Türk Köyü
720. Dar Köy Nadarovo E.Cuma
721. Dar Yeni Lübnen E.Cuma
722. Darı Dere Zlato-Grad Paşmaklı(Smolyan)
723. Darı Dere İlçesi - Paşmaklı
724. Datlar - Hasköy
725. Davulcular Gusla Şumnu
726. Davulcular Padina Silistre
727. Davut-Beyli Zlatinitsa Yanbolu
728. Davutlar Davitovo E:Cuma
729. Davutlar Davitovo Silistre
730. Davutlu Kableşkovo Burgaz/Ah Yolu
731. Davut-Ova Davitkovo Kırca Ali
732. Daydır - Bulgaristan Da Bir Türk Köyü
733. Dede-Bal Dedintsi Tırnova
734. Dede-Köy Dobri-Dol Varna
735. Dede-Köy Dyadovo İslimiye
736. Dede-Köy Dyadovsko Kırca Ali
737. Dedeler Dedets Kırca Ali
738. Dedeler Dyadovitsi Kırca Ali
739. Dede-Mahalle Dedina Tırnova
740. Değirmenciler Vodeniçarsko Kırca Ali
741. Değirmen-Dere Gavrailovo İslimiye
742. Değirmen-Dere Jerka Kırca Ali
743. Değirmen-Dere Melnitsa Yan Bolu
744. Değirmen-Dere Pırvenets Filibe
745. Değirmen-Köy Vodeniçare Yanbolu
746. Değirmen-Mahalle Vodeniçare Yanbolu
747. Değirmen-Viran Podrumçe E.Zağra
748. Değnekler Miladinovtsi H.O.Pazarcık.
749. Deli-Ahat Kovil Kırca Ali
750. Deli-Binleri Yazdaç E.Zağra
751. Deliciler Bojak Kırca Ali
752. Deli-Gözler-Gâvuroğlu(Sevdalım) Sevdalima Kırca Ali
753. Deli-Hüseyin-Mahalle Golyama-Delçevo Varna
754. Deli-Ormanlar Vladimirovo H.O.Pazarcık
755. Deli-Sülü Dragomirovo Tırnova
756. Deli-Yusuf-Kuyusu Loznitsa H.O.Pazarcık
757. Deli-Yusuflar Krasnogor Silistre
758. Delne-Bey-Köy Semtemvriytsi H.O.Pazarcık
759. Delveler Devino Kırca Ali
760. Demirci-Köy Jelyazno Filibe
761. Demirci-Köy Lilkovo Filibe
762. Demirci-Köy Strahilitsa Şumnu
763. Demirciler Jelezari Kırca Ali
764. Demirciler Jelazaritsi E.Cuma/Osmanpazarı(Omurtag)
765. Demirciler Jelezkovets Razgrad
766. Demirciler Kovaçevets E.Cuma
767. Demirciler Kovaçevitsa Cumai Bala/Nevrokop (Gotse-Delcev)
768. Demirciler Kovoçevo Pazarcik
769. Demirciler Kovaçevtsi Pernik
770. Demirciler Kovoçitsa Kutlu-Viçe (Mihaiov-Grad) Lom
771. Demirciler Moravitsa E.Cuma
772. Demirciler Novo-Jelezari Filibe(Plovdiv)
773. Demirciler Staro-Jelezari Filibe
774. Demircili Kamen İslimye
775. Demirdeş Jelyazovo Burgaz
776. Demir-Dişli Nayden-Gerovo Filibe
777. Demir-Hanlı Jelez Şumnu
778. Demir-Hisar Bir Türk Köyü
779. Demir-Kapı Jelezni-Vrata İslimiye
780. Demir-Köy Jelezartsi Tırnova
781. Demir-Köy Perunika Kırca Ali
782. Demirler Jelezino Kırca Ali
783. Deniz-Koyluç Moryantsi Kırca Ali
784. Deniz-Köy Koşuta Varna
785. Denizler Krasino Kırca Ali
786. Denizler Morsko Burgaz
787. Denizler Varnentsi Silistre
788. Derbent İzvorsko Varna
789. Derbent Prolaz E.Cuma
790. Derbent Zmeyovo E.Zağra
791. Derbent(Yeni Mahalle) Debır Filibe
792. Derbent-Dere Prohod Burgaz
793. Dere Dolets E.Cuma
794. Dere-Başı Sladko-Dum Kırca Ali
795. Derecik-Köy Debrıştitsa Pazarcik
796. Dere-Harman Dolno-Virşilo Pazarcik
797. Dere-Köy - Hasköy
798. Dere-Köy Canka Kırca Ali
799. Dere-Köy Beli-Dol Kırca Ali
800. Dere-Köy Golyamo-Dolyane E.Cuma
801. Dere-Köy Konstantinovo Varna
802. Dere-Köy Kos Kırca Ali
803. Dere-Köy Kostena-Reka Şumnu
804. Dere-Köy Malko-Dolyane E.Cuma
805. Dere-Köy Petrov-Dol Varna
806. Dere-Köy Potoçe Kırca Ali
807. Dere-Köy Poroyna Filibe
808. Dere-Köy Reçitsa Burgaz
809. Dere-Köy Struyno Şumnu
810. Dere-Köy Voden Yan Bolu
811. Dereli Bogdan Filibe
812. Dereli Gorna-Rozitsa Gabrova/Selvi(Sevlievo)
813. Dere-Mahalle Dolets Silistre
814. Dere-Mahalle Dolna-Krepost Kırca-Ali
815. Dere-Mahalle Malık-Voden Yan Bolu
816. Dere-Müsellim Lozenitsa Cuma İ Bali (Blagoev-Grad)
817. Dericiler Kojari Paşmaklı
818. Dermanlar Dermantsi Lofça/Lukovit
819. Derviş İzgrev Plevne
820. Derviş-Mahalle Krumovo Kutlu-Viçe
821. Derviş-Müslim Deteline Varna
822. Derviş-Tepe Dervişka-Mogila Hasköy
823. Desteci(Testeci) Jitnitsa Varna
824. Desteci-Köy Jitnitsa Tırnova
825. Deveci-Köy Dobrin H:O:Pazarcık
826. Deve-Dere Kamilski-Dol Kırca Ali
827. Devene - Vraca(Vratsa)
828. Devne Devnya Varna/Piri-Adi(Provadiya)
829. Devren Zmeyovo E.Zağra
830. Dikence-Tikence Graniçar Burgaz
831. Dikenlik (Tekenlik) Trınak Burgaz
832. Dikili-Cafer Golyam Devesi Kırca Ali
833. Dikili-Haluren Devesilitsa Kırca Ali
834. Dikili-Kayınlık Devesilovo Kırca Ali
835. Dikili-Kayrak Malık Devesil Kırca Ali
836. Dikili-Taş Pobit Kamık Razgrad
837. Dikili-Taşlar Stılpişte,Meçka Rusçuk
838. Diksan-Mahalle Orlyane Lofça(Loveç)
839. Dilciler Gradets Yeni Zağra
840. Dinekli Lozen Hasköy/Mustafa Paşa
841. Dıngırlar Dıngovo Kırca Ali
842. Dink-Mahalle Dink Filibe
843. Dipsiz-Göl Ezerovo Filibe/Borisov-Grad
844. Dipsiz-Höyük Dibsizka-Mogila İslimye/Yeni Zağra
845. Dırabollar Ravna-Selo E.Cuma
846. Diren-Ova Dryanovo Gabrovo
847. Diren-Ufça Drenovets Vidin
848. Diş Budak ( Duş Tubak) Yasenovets Razgrad
849. Diş-Budak Osenovo Varna
850. Diş-Budak Polkovnik-Savovo H.O.Pazarcık
851. Dobrucalar Dobrotitsa E.Cuma
852. Doğan Ova Malo-Konare Pazarcık
853. Doğan Yuvası Sokolovo Tolbuhin
854. Doğanca Çalıkovi Filibe
855. Doğanca Sokolovo Burgaz
856. Doğanca(Doğancı) Sokolitsa Filibe
857. Doğanca(Doğancı) Bir Türk Köyü
858. Doğancı Duvanli Filibe
859. Doğancıklı Benkovski E.Zağra
860. Doğancı-Köy Sokolentsi Kırca Ali
861. Doğancıl Osen E .Zağra
862. Doğancılar Sokolartsi Sliven/Bela-Slatina
863. Doğancılar Sokolyane Kırca Ali
864. Doğancılar Paisevo Silistre
865. Doğancılar Bir Türk Köyü
866. Doğancı-Mahmut Bir Türk Köyü
867. Doğan-Kaya Sokolets Burgaz
868. Doğanlar Yastrebinp E .Cuma
869. Doğanlı Duvanli
870. Doğan-Ova - Sofya/Yeni Köy(Novo-Selo)
871. Doğan-Ova Malko Konere Pazarcık
872. Doğrular Pravda Silistre
873. Doğuca Zornitsa Varna
874. Dokuz-Ek Devetintsi Burgaz
875. Dolaplar Dolapite Rusçuk
876. Dolaştır Zagrejden Paşmaklı
877. Domuzluk Bir Türk Köyü Şumnu
878. Domuz-Orman Mirolübovo Burgaz
879. Dongurlar Zornitsa Kırca Ali
880. Doruklu Provdino Yan Bolu
881. Doruklu Praventsi Şumnu
882. Dorutlar Stan Silistre
883. Dorutlu Pravişte Filibe
884. Dospat Smolyan Paşmaklı/Devin
885. Doymuşlar Osetenovo E.Zağra
886. Doymuşlar Sitovo Silistre
887. Doyranlar Doyrentsi Lofça
888. Doyranlar Doyrentsi Kırca Ali
889. Doyranlar Doyrentsi Şumnu
890. Doyuranlar Doyrensko Kırca Ali
891. Dökmen Leyarovo Yan Bolu
892. Dörmete Lipets Paşmaklı
893. Dumanlı Tseretelovo Filibe
894. Dupniçe Dupnitsa
895. Dura-Beyler Sinçets Kırca Ali
896. Dura-Bolu Ravno-Selo
897. Duraç - Razgrad/Kemaller(İsperih
898. Durağan Drugan Sofya
899. Durak-Köy Boyan-Botove Hasköy
900. Durak-Kulak Blatnitsa H.O.Pazarcık
901. Duraklar Genaral Tsonkovo Silistre
902. Duraklar Stanets E.Cuma
903. Dur-Ali Stoykovo Hasköy
904. Duran Ludo-Gortsi Razgrad
905. Duran-Köy Stoynovo E.Cuma
906. Duranlar Belgun H:O:Pazarcık
907. Duranlar Çekantsi E.Cuma
908. Durarca-Köy(Duracak) Stanyantsi Şumnu
909. Durat-Yeni-Mahalle Stoevo Filibe
910. Durbalı-Köy Tsarevets Kırca Ali
911. Dur-Hanlar Sipey Kırca Ali
912. Durlar Durovtsi Tırnova
913. Durmuş Lozevo Şumnu
914. Dursun-Köy Zdravets Razgrad
915. Dursunlu-Tursunlu Samoilovo İslimye
916. Dutlu Çerniçevo Kırca Ali
917. Dutluca-Tekke-Bolu(Tutluca918. Tekke-Bolu) Kaloyanovo İslimye
919. Düdükçeli Svirkovo Hasköy
920. Düğüncüler Svatbare Kırca Ali
921. Dülger Kruşa Varna
922. Dülgerli Dülgeri Burgaz
923. Dülger-Mahalle Zidari Eski Cuma
924. Düşük-Dere Vodni Pad Paşmaklı
925. Düz-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
926. Düzlük Bir Türk Köyü Şumnu
927. Düz-Meşe Ravnovo Tırnova
928. Edil-Oğullar Edil Kırcaali
929. Edir-Hanlı Çobanka Kırcaali
930. Efras-Keçiler Gorno -Kozarevo Eski Cuma
931. Efras-Kestane Dolno Novkovo Eski Cuma
932. Eğri-Bucak Kıtino Kırcaali
933. Eğri-Dere Ardino Kırcaali
934. Eğri-Dere Kriva-Reka Şumnu
935. Eğri-Palanga Bulgaristanda Eski Bir Türk Kasabası
936. Ekincek Silistra Silistre
937. Ekincik Posev H.Oğlu Pazarcık
938. Ekizce Benkovski Şumnu
939. Ekizce Bliznets İslimye
940. El-Candıra-İl Candıra Kırcaali /Eğri Dere
941. Elciler Jinzifovo Kırcaali
942. Eleç Dobro-Gled Varna
943. Elekçe Trakiets Haskova (Hasköy
944. Elemenli Sitovo Yanbolu
945. Elesçe Trakiets Hasköy
946. Eles-Fakı(İlyas Fakı Dobroplodno Varna
947. Eli-Bey Pçelarovo H.O.Pazarcık
948. Elif-Köy Novi Pazar Yeni Pazar
949. Eller Stambolovo Hasköy
950. Ellezler İliyno Eski Cuma
951. Elma-Çukur Yamino Kırcaali
952. Elma-Dere Yabılkovo Burgaz
953. Elmalı-Kebir Yabılkovets Kırcaali
954. Elvan-Bey Çiftliği Osmanlı Çiftliği. Güney Bulgaristanda Bir Yer Adı
955. Elvasan-Karalar Panayot-Hitovo Eski Cuma
956. Emberler Kliment Şumnu
957. Emine Emona Burgaz
958. Emir Gazi Krakra Varna
959. Emir Gazi(Murgazlı Yantra Tırnova/Yukarı Rahova (Gorna-Orehovitsa)
960. Emir-Köy Emirsko Burgaz
961. Emir-Köy Suho-Dol Silistre
962. Emirler Boil Silistre
963. Emirler Dobromirtsi Kırcaali
964. Emirler Genaral-Kiselovo Varna
965. Emirler Geneovo Kırcaali
966. Emirler Kalina H.O.Pazarcık
967. Emirler Knezovo Kırcaali
968. Emirler Markovo Varna
969. Emirler Povelya Tırnova
970. Emirler Şoptsi Kırcaali
971. Emirli Bolyarsko Yanbolu
972. Emir-Oğlu Çistovo Tırnova
973. Emir-Oğullar Vojdovo Kırcaali
974. Emir-Oğullar Glavatartsi Kırcaali
975. Enbiya-Sakallı Naum H.O.Pazarcık
976. Enişte Zetovo Eski Zağra
977. Ercek Ahrensko Kırcaali
978. Erci Gradina Razgrad
979. Erci Zementsi H.O.Pazarcık
980. Ercil Bir Türk Köyü Kırca Ali
981. Erden Kutlu-Viçe-Mihaylov-Grad
982. Er-Doğanlı İzgrev İslimye
983. Er-Doğanlı Orlovets Tırnova
984. Ereğli Kırca Ali / Eğridere (Ardino)
985. Ereğli Smilets Tatarpazarcık/Otluk-Köy (Panagürişte)
986. Erekli Şipok Kırca Ali
987. Eresiller Snegovo Burgaz
988. Eres-Ova Vresovo Burgaz
989. Ereviş Eski Cuma (Tırgovişte) /Osman Pazarı (Omurtag)
990. Erikli İrali Burgaz
991. Erikli Kukuryak Kırca Ali
992. Erikli Slivak Şumnu
993. Erikli Slivka Paşmaklı(Smolyan)
994. Erkeç Koziçino Burgaz
995. Er-Köprü Mostovo Filibe(Plovdiv)
996. Ermenli Dragaş-Voyvoda Filibe(Plovdiv)
997. Esetli Momçilovo Varna
998. Esirli Blatets İslimye
999. Eski-Arnavutlar Staroselets Varna
1000. Eski-Balabanlar Vazovo Hezar Grad

Devamı Aşağıda

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:17
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #3
RE: Bulgaristan'daki Türk Köyleri
1001. Eski-Dere Stara-Reka Filibe
1002. Eski-Derviş Stara-Oryahovo Varna
1003. Eski-İstanbolluk Preslav Şumnu
1004. Eski-Köy Stara - Selo Hasköy
1005. Eski-Köy Stara -Selo Vraca
1006. Eski-Köy Stara –Seltsi Plevne(Pleven)
1007. Eski-Köy Vehtovo Şumnu
1008. Eskiler Vehtino Paşmaklı(Smolyan)
1009. Eski-Mahalle Stara -Selişte Hezar Grad
1010. Eski-Paslı Lıka Burgaz
1011. Eski-Yeni-Köy Stara –Novo-Selo Filibe
1012. Eski-Zağra Stara-Zagora Stara-Zagora
1013. Esmerli Murgovo Kırca Ali
1014. Esse-Beyli Pçela Yan-Bolu
1015. Eşekçi Nikolaevo E.Zağra
1016. Evciler Sredno-Graişte E.Zağra
1017. Evciler Ravna-Gora Hasköy
1018. Evlekler Lyahovo H.O.Pazarcık
1019. Evren-Köy Avren Kırca Ali
1020. Evrenler Kandilka Kırca Ali
1021. Evrenli Jeleznik Burgaz
1022. Ezedenli Kıklitsa Kırca Ali
1023. Ezerce Ezerets Hezar-Grad
1024. Ezi-Bey Paskalevo H.O.Pazarcık
1025. Fakı Fakiya Burgaz
1026. Fakı-Pınar Çubrika Kırca Ali
1027. Farfarlar Veslets Kırca Ali
1028. Felekler Nebeska Kırca Ali
1029. Ferhatlar Delçevo Hezar-Grad
1030. Fethi-Köy Hrabrovo Varna
1031. Fıçıcılar Bir Türk Köyü Şumnu
1032. Fida-Bey Velçovo Tırnova(Veliko-Tırnovo)
1033. Filibe Filipopol Plovdiv Filibe İli
1034. Fındacık Şimnatitsa Kırca Ali
1035. Fındıcak Leştak Paşmaklı
1036. Fındıkçık Lyaskovo Kırca Ali
1037. Fındıklı Leşnikovo Hasköy
1038. Fındıklı Lyaskovo Burgaz
1039. Fındıklı Lyaskovo E.Zağra
1040. Fındıklı Lyaskovo H.O.Pazarcık
1041. Fındıklı Şkorpilovtsi Varna
1042. Fındıklı(Pındıklı) Vasil-Levski) Silistre
1043. Fındıklı(Pındıklı) Tervel Yanbolu
1044. Firuzlu Ovçepoltsi Tatar Pazarcık
1045. Fren-Köy Dıb Kırca Ali
1046. Furladan Bir Türk Köyü H.O.Pazarcık
1047. Fübeller Elenovo E.Cuma
1048. Gacallar(Gacullar) Malinka Gabrova
1049. Gag-Ova Gagovo E.Cuma
1050. Gaipler Kaybilâre-Strança Yanbolu
1051. Garipçe Krapets H.O.Pazarcık
1052. Gâvur-Dere-Hoca Penkovtsi Kırca Ali
1053. Gâvur-Köy Gurkovo H.O.Pazarcık
1054. Gâvur-Söğütçük Bılgareevo H.O.Pazarcık
1055. Gazi-Canlar Kaziçane Sofya
1056. Gazi-Oğullar Bogorov-Dol Kırca Ali
1057. Gebece Belovo Varna
1058. Gebeş Krivini Varna
1059. Geçit- Köse Lüti-Brod Vraca
1060. Gedikler Brayagovets Kırca Ali
1061. Gedikli Çelnik Yanbolu
1062. Gelembe Bir Türk Köyü Sofya
1063. Gelincik Dimitr-Ganevo H.O.Pazarcık
1064. Genç-Ali Mladovo İslimye
1065. Geniş Dağ Şiroka Planina Bel-Gratçık
1066. Gerdeli Nevestino Burgaz
1067. Gerdeme Hlevovo Hasköy
1068. Gerdeme Pitovo İslimye/Yeni Zağra
1069. Gerdeme Yasenovo Burgaz
1070. Gerdeme- Dere Reçitsa Burgaz
1071. Geren Bıbel Eski Cuma
1072. Gerge-Pınar Rosenovo Burgaz
1073. Gevrekler Kalimansi Varna
1074. Geyikçiler Rogaçevo H.O.Pazarcık
1075. Gigen Plevne/Niğbolu
1076. Gigen Mahalle Gigenska Mahla Plevne
1077. Giren Belozem Filibe
1078. Giy Orman Prolez H.O.Pazarcık
1079. Göceci Stan Şumnu
1080. Göcekler Malino Kırca Ali
1081. Göcenler - Hasköy
1082. Göcenler Zaycer Burgaz
1083. Göç- Beyler Dobriç Yanbolu
1084. Göç- Beyler Krupişte Hezar-Grad(Razgrad)
1085. Göçiler Durumçe Kırca Ali
1086. Göçmenler Bejantsi Kırca Ali
1087. Göçürlü Brod Hasköy
1088. Gök Pala Mihailovo E.Zağra
1089. Gökçe-Dölük(Dölök Bdintsi Varna
1090. Gökçe-Evren Podvis Burgaz
1091. Gökçe-Pınar Siv-Kladenets Kırca Ali
1092. Gökçe-Su Sinya Voda Razgrad
1093. Göklemez Usoyko Köstendil(Küstendil)
1094. Göklemezler Stremtsi Kırca Ali
1095. Göklemezler Dere Mahalle Stremovo Kırca Ali
1096. Göksü İle Yenice Köyü Birleşmiş. Bir Türk Köyü
1097. Göktepe Zvezdets Burgaz
1098. Gök-Viran Kırca Ali
1099. Gölcük General-Geşevo Kırca Ali
1100. Gölcük Lebed Kırca Ali
1101. Göl-Çiftlik Blatino Köstendil
1102. Göle-Köy Zasmyano Varna
1103. Göl-Kara-Ağaç Brestitsa H.O.Pazarcık
1104. Göl-Köy Lokvata Tırnova
1105. Göller İz-Bul Şumnu
1106. Göl-Pınar Bistrentsi Ruscuk
1107. Gönüllü Mahalle Lübenova-Mahala İslimye/Yeni Zağra
1108. Göre Vidno H.O.Pazarcık
1109. Göreci Ognyanovo Sofya
1110. Görücü Preslaven E.Zağra
1111. Göz-Eken Kozyak-Grad Burgaz
1112. Gurbet Stranko Hasköy
1113. Gücenler Zaycar Burgaz
1114. Güç-Eri Preselka Şumnu
1115. Güdüller Çerepovo Hasköy
1116. Güğümlü Krumovo Yanbolu
1117. Gül Roza Şumnu
1118. Güller Rozino Kırca Ali
1119. Güller Rujitsa Şumnu/Yeni Pazar(Novi-Pazar)
1120. Güller-Köy Alekovo Silistre
1121. Gül-Pınar Rozov-Kladenets E.Zağra
1122. Gülüm - Yanbolu
1123. Gün-Doğdu İzgrev Varna
1124. Gündüzler Çerna-Voda E.Cuma
1125. Gündüzler Dennitsa Yanbolu
1126. Gündüzler Zornitsa Pamaklı(Smolyan)
1127. Güne-Köy Koprets E.Cuma
1128. Gün-Eli Lübenets İslimye
1129. Gün-Eli Lübenovo Hasköy
1130. Gün-Eli Pripek Kırca Ali
1131. Gün-Eli-Mahalle Lübenovo-Mahala İslimye
1132. Gün-Yalısı Slınçevo Varna
1133. Gürgen Gaberovo Hasköy
1134. Gürgencik Popkralevo Silistre
1135. Gürgen-Köy Gaberovo Burgaz
1136. Gürgenli Gaber H.O.Pazarcık
1137. Gürgenli Gabritsa Şumnu
1138. Gür-İç - Vidin/Bel-Gradcık
1139. Güvece Zvinartsi Razgrad
1140. Güvençler Gılıbets Hasköy
1141. Güvençler
1142. Güvendikli Podkrepa Hasköy
1143. Güvenli Gılıbinka Eski Cuma
1144. Güveren (Güvüren) Zvezdel Kırca Ali
1145. Güzelce-Alan Kamenovo Razgrad
1146. Güzel-Gani Krasino Kırca Ali
1147. Güzel-Hatip Sladko-Dum Kırca Ali
1148. Güz-Eli Peşakovo Vidin
1149. Habip Vladimirovtsi Razgrad
1150. Habipçe Lübimets Hasköy
1151. Hacı Haciyle Gabrova
1152. Hacı Ahmetler Pçelartsi E.Cuma
1153. Hacı –Ayvalı Daskal –Atanasovo E.Zağra
1154. Hacı Balabanlı Dragantsi Burgaz
1155. Hacı Bayram Hacı-Dimitr H.O.Pazarcık
1156. Hacı- Hamza Boevitsa Sofya
1157. Hacı-Abdul Mahallesi Omur Razgrad
1158. Hacı-Fakılar Genaral-Dobrevo Razgrad
1159. Hacı-Hüseyin Mahalle Nadejden Hasköy
1160. Hacı-İlyas*Hacı Eles Borisov-Grad(Pırvomay Filibe
1161. Hacı-Kamber Mahalle Matovtsi Razgrad
1162. Hacı-Köy Blagovets H.O.Pazarcık
1163. Hacı-Köy Blaguntsi Hasköy
1164. Hacı-Köy Botka Kırca Ali
1165. Hacı-Köy Brestovo Kırca Ali
1166. Hacı-Köy Bukak E.Cuma
1167. Hacı-Köy Slivarka Kırca Ali
1168. Hacı-Köy Yerusalimovo Hasköy
1169. Hacılar Kalugenere Silistre
1170. Hacılar Vransko Kırca Ali
1171. Hacılı Yunatsite Tatarpazarcık(Pazarcik)
1172. Hacı-Mahalle Haciysko Kırca Ali
1173. Hacı-Mahalle Çegantsi Kırca Ali
1174. Hacı-Mahalle Çerkaski Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1175. Hacı-Mahalle Gorno-Haciyska Tırnova
1176. Hacı-Mahalle Struya Burgaz
1177. Hacı-Mehmetler Odılçensko Kırca Ali
1178. Hacı-Musa Morava Tırnova/Ziştovi (Ziştov)
1179. Hacı-Oğlu Pazarcık(Pazarcık Tolbuhin Tolbuhin
1180. Hacı-Oğulları Hacivetsi Kırca Ali
1181. Hacı-Sinanlar(Hacı-Hasanlar) Benkovsko Varna
1182. Hacı-Stamo-Çiftliği - E.Zağra
1183. Hacı-Yürük Duşka Kırca Ali
1184. Hacı-Yürük Opaka E.Cuma
1185. Hain-Boğaz Köyü Hainboazki Prohod Koca Balkan Dağı Dibinde
1186. Halil-Hoca-Mahalle Dragovtsi E.Cuma
1187. Halit Köy Kruşevo Filibe
1188. Hallaç Dere Jitnitsa Kırca Ali
1189. Hallaçlı Drındar Varna
1190. Hallaçlı Odrintsi Kırca Ali
1191. Halvacı Mayor-Uzunovo Vidin
1192. Halvacı-Köy Rudina Burgaz
1193. Halvacılar Halvaciysko E.Cuma/Osman Pazar
1194. Halvacılar Rudina Burgaz
1195. Halvacı-Yeni-Köy Tsaasen E.Cuma
1196. Hamursuz Rıjena E.Zağra
1197. Hamza-Köy Bankovets E.Cuma
1198. Hamzalar Dobrinovo Kırca Ali
1199. Hamzalar Filaretovo İslimye
1200. Hamzalar Hrabrovo H.O.Pazarcık
1201. Hamzalar Kruşka Kırca Ali
1202. Hamzalar Zelenikovo Filibe
1203. Hamzalar Borilovo E.Zağra
1204. Hamza-Mahalle Usoyna Tırnova
1205. Hamza-Ören (Tunca) Bezmer Yanbolu
1206. Hamzaç Dıbovets Hasköy
1207. Haralı Koriten H.O.Pazarcık
1208. Harami-Dere Razboyna Burgaz
1209. Hardallar Golâmâ-Çinka Kırca Ali
1210. Hardallı Koriten H.O.Pazarcık
1211. Harman-Köy Buzov-Grad E.Zağra
1212. Harman-Kuyusu Kardam H.O.Pazarcık
1213. Harmanlı Harmanli Hasköy
1214. Harmanlık Dıbovnik H.O.Pazarcık
1215. Hasan Babalar Baştino Kırca Ali
1216. Hasan- Dere Reçani Paşmaklı
1217. Hasan -Köy Kadınka Kırca Ali
1218. Hasan –Köy Asenets Paşmaklı
1219. Hasan-Beyli İzgrev Yanbolu
1220. Hasanca Asenovets H.O.Pazarcık
1221. Hasan-Fakı Palaititsa E .Cuma
1222. Hasan-Fakı Graniçarevo Silistre
1223. Hasan-Kova Borikovo Paşmaklı
1224. Hasan-Kova Lovets Şumnu
1225. Hasan-Köy Tsar-Asen E.Cuma
1226. Hasanlar Getsovo Razgrad
1227. Hasanlar Kiselets E.Cuma
1228. Hasanlar Stoyanovtsi Tırnova
1229. Hasanlar Yasanite Gabrova
1230. Hasan-Mahalle Golyama-Voda Razgrad
1231. Hasan-Oğlu Aleksandrovo Yanbolu
1232. Hasan-Oğulları Dobrintsi Kırca Ali
1233. Hasan-Ova Evdokiya Şumnu
1234. Hasan-Terzi Kroyaç Razgrad
1235. Hasat Krın E.Zağra
1236. Has-Beyli Dobrinovo Burgaz
1237. Hasçı-Köy Makrio-Pol E.Cuma
1238. Hası-Köy Svoboditsa E.Cuma
1239. Hasırcık Ştipsko Varna
1240. Hasır-Köy Ribarsko Tırnova
1241. Hasır-Kuyusu Rogoina H.O.Pazarcık
1242. Hasırlı Rogozinovo Hasköy
1243. Hasırlık Ograjden Hasköy
1244. Hasırlık Riltsi Cuma İ Bâlâ(Blagoev-Grad
1245. Hası-Yurt Tsarino Kırca Ali
1246. Has-Keçiciler Dolno-Kozarevo E.Cuma
1247. Has-Kestane Gorno-Novkovo E.Cuma
1248. Has-Köy Dobrotitsa Silistre
1249. Has-Köy Haskovo Haskovo
1250. Has-Köy Krın E .Zağra
1251. Has-Köy Sladun Cimri Mustafa Paşa/Hasköy
1252. Haşlıca-Köy Prisad H.O.Pazacık
1253. Hatipler Pravdolüb Kırca Ali
1254. Hatipler Bir Türk Köyü Rrazgrad
1255. Hatip-Oğulları Fotinoov Kırca Ali
1256. Hatun Katun Sofya
1257. Havuzlu(Havazlı) Şterna Kırca Ali
1258. Haydar Kardam E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
1259. Haydar-Ova Oreşnik Cumai Bala
1260. Hayranlar Gruevo Kırca Ali
1261. Hayrat Bir Türk Köyü Silistre
1262. Hayreddin Eredin Tırnovo (Veliko Tırnovo)
1263. Hezar-Grad Razgrad Razgrad
1264. Hibili Strahilovo Tırnova/Ziştovi(Sviştov)
1265. Hıdır Vladimirovo Yan Bolu
1266. Hıdırca Nikoaevka Varna
1267. Hıdır-Çelebi Gospodinovo Silistre
1268. Hıdırlı Krum Hasköy
1269. Hıdrezli Tırniçene E.Zağra
1270. Himitli İvan-Vazvo Filibe/Karlı-Ova(Karlovo)
1271. Himitli Radetski İslimye
1272. Himitli Yasenovo E .Zağra
1273. Himmet Paşalar(Hümet-Hömet Paşalar Paşintsi Kırca Ali
1274. Himmet-Köy Strinitsa Kırca Ali
1275. Hırs-Ova Hırsovo Dobruca/Silistre
1276. Hırs-Ova Hırsovo Razgrad
1277. Hisar Tsarevets Tırnova /Ziştovi(Sviştov)
1278. Hisar Üstü Vişe-Grad Kırca Ali
1279. Hisar-Kapı Hisar-Kapiya Filibe(Plovdiv)
1280. Hisar-Köseler Momina-Banya Filibe/Karlıova(Karlovo)
1281. Hisarlı - Kırca Ali
1282. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala(Blagoev-Grad
1283. Hisarlık Zagrede Cuma-İ Bala
1284. Hisar-Yaltı Jelyazna-Vrata Kırca Ali
1285. Hısım Dede Yabılkovo H.O.Pazarcık
1286. Hısımlar Oreşnitsa Kırca Ali
1287. Hısımlar Radoevskoto Lofça(Loveç)
1288. Hoca-Köy Hocinovo,Bogdantsa Filibe/Asenov-Grad
1289. Hoca-Köy Hocovtsi Kırca Ali
1290. Hoca-Köy Kalugerene Silistre
1291. Hoca-Köy Kitino E. Cuma
1292. Hoca-Köy Kraynovo Yanbolu
1293. Hoca-Köy Malko-Popovo Hasköy
1294. Hoca-Köy Nova-Popina Silistre
1295. Hoca-Köy Pırventsi Kırca Ali
1296. Hoca-Köy Popoviç Varna
1297. Hoca-Köy Slınço-Gled Kırca Ali
1298. Hocalar Rusalina Kırca Ali
1299. Hocalar Stefanovo Gabrova
1300. Hocalar(Hocamar) Meden-Rudnik Burgaz
1301. Hoca-Mahalle Pirinets E .Cuma
1302. Hoca-Yeni-Mahalle - Hasköy
1303. Horozlar Petelevo Kırca Ali
1304. Horozlar Petlino Kırca Ali
1305. Horozlar Petlite Kırca Ali
1306. Horozlar Rozovo E .Zağra
1307. Horozlu Pevets Tatar-Pazarcık
1308. Hoş-Kadem Kotlentsi H.O.Pazarcık
1309. Hotan(Fotan) Fotinovo Kırca Ali
1310. Hotaşlı (Hoşatlı) Rusalsko Kırca Ali
1311. Hotluca (Otluca) Treven H.O.Pazarcık
1312. Hotul - E .Cuma/Osman Pazar
1313. Höceki Zahari-Stoyanovo Ruscuk
1314. Höyüklü (Üyüklü) Darets Kırca Ali
1315. Höyüklü(Üyüklü) Todorovo Razgad
1316. Huy-Ven İvanovo Şumnu /Preslav
1317. Hüceki Mogilino Bela
1318. Hüsemler Diamandovo Kırca Ali
1319. Hüseyince Osenets Razgrad
1320. Hüseyince-Köy Viçovo H .O.Pazarcık
1321. Hüseyin-Köy Rumeliya Hasköy
1322. Hüseyinler Dolnaglavanak E .Cuma
1323. Hüseyinler Drago-Mıj Razgrad
1324. İbrahimler Abramovo Kırca Ali
1325. İbrahimli Kunevo Yanbolu
1326. İbrahim-Mahalle İbryam Mahla Silistre
1327. İbrik İbriçevo Tırnova
1328. İçme Stefan-Karacavo Yanbolu
1329. İçme-Dere Pivki-Dol İslimye
1330. İçmen-Zeamet Zaimçevo Burgaz
1331. İçme-Vakıf Çeraşa Burgaz
1332. İde -Bey-Köy Knijovnik Hasköy
1333. İdris-Kuyusu Momçil H.O.Pazarcık
1334. İdrisli Lülyakovo Kırca Ali
1335. İhitman - Sofya
1336. İki-Evler Dve-Kışti E .Cuma
1337. İkizler Volovarovo E .Zağra
1338. Ilıca - Kırca Ali/Eğridere(Adrino
1339. İlyasçı İliysko Kırca Ali
1340. İmamlar Verko Kırca Ali
1341. İmamlar Zvınçe Kırca Ali
1342. İman-Oğulları Ednovertsi Kırca Ali
1343. İmrahor Doktor-Stambolov Şumnu
1344. İmren-Köy Dıbova İslimye
1345. İmrenler İmrençevo Şumnu
1346. İnallar Poçevo Kırca Ali
1347. İnce-Balkan Novo-Selo İslimye
1348. İnce-Bayır Bir Türk Köyü Şumnu
1349. İnce-Hisarlı Okop Yanbolu
1350. İncekli Stroyno Yanbolu
1351. İnce-Köy Gorovo Burgaz
1352. İnce-Köy Temenuga Tırnova
1353. İnce-Köy Tınkovo Burgaz
1354. İnce-Köy Tınkovo Hasköy
1355. İnce-Köy(İnci-Köy) Topoli Varna
1356. İncili Biser Hasköy/Harmanlı
1357. İne-Bekçi Strema Filibe
1358. İne-Bekçi Strajest Razgrad
1359. İnece Tsarev-Brod Şumnu
1360. İnekçi Kravino E.Zağra
1361. İrice Krupen H.O.Pazarcık
1362. İriler İzvor Filibe
1363. İsaklar Slınçovets E .Cuma
1364. İsaklar(Esnaflar) İvantsi Kırca Ali
1365. İsitli Devetak Burgaz/Karin-Abat(Karnobat)
1366. İskenderli Petrovo E.Zağra
1367. Islahane Bir Türk Köyü Şumnu
1368. İslam-Mahalle Knyajeva-Mahala Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad
1369. İslimye Sliven Sliven
1370. İsmail-Fakı San-Stefano Burgaz
1371. İsmail-Köy Çerno-Mortsi H.O.Pazarcık
1372. İsmailler Boynen Kırca Ali
1373. İsmail-Pınar Kneja Vraca
1374. İstanimaka Stanmaka, Asenov-Grad Filibe
1375. İstirelçe Strelça Tatarpazarcık
1376. Istralca Stralca Yanbolu
1377. İşi-Beyli Vaskovo Hasköy
1378. Işık-Köy Osenovets Şumnu
1379. Işıklar Lübiçevo E .Cuma
1380. Işıklar Rani-List Kırca Ali
1381. Işıklar Samuil Razgrad
1382. Işıklı Kınçevo E .Zağra
1383. İz-Beyli - Filibe(Plovdiv)/İstanimaka
1384. İzledi Zlatitsa Sofya
1385. İzor-Mahmut Bir Türk Köyü
1386. İzzeddinli - Filibe
1387. K Aya-Başı-Yağmurlar Tatul Kırca Ali
1388. Kaba-Ağaç Debelyanovo Kırca Ali
1389. Kaba-Ağaç Novo-Selo Hasköy
1390. Kaba-Ağaç (Hasırcılar) Rogozari Kırca Ali
1391. Kaba-Aplı Stambolovo Sofya
1392. Kaba-Kulak Uşintsi Razgrad
1393. Kaba-Sakal Polkovnik-Minkovo H.O.Pazarcık
1394. Kaba-Sakal Ravnets Burgaz
1395. Kaba-Viran Zvezden Kırca Ali
1396. Kab-Dağı Bir Türk Köyü Şumnu
1397. Kabiller Kabile Kırca Ali
1398. Kabı-Yük Vırbak Şumnu
1399. Kabullar Kıpinovtsi Razgrad
1400. Kadem-Erler Staro-Myasto Kırca Ali
1401. Kademler Bılgaranovo E:Cuma
1402. Kadı-Alan Bozveliysko Kırca Ali
1403. Kadı-Köy Bozveliysko Varna/Pirivadi(Provadı)
1404. Kadı-Köy Kadievo Filibe
1405. Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo H.O.Pazarcık
1406. Kadı-Köy Kozarevo Yanbolu
1407. Kadı-Köy Luliçka Kırca Ali
1408. Kadı-Köy Malık-Preslavets Silistre
1409. Kadı-Köy Mıdrino Burgaz
1410. Kadı-Köy Panayot-Volovo Şumnu
1411. Kadı-Köy Sıdievo Burgaz
1412. Kadı-Köy Sıdievo İslimye
1413. Kadı-Köy Strajitsa Tırnova
1414. Kadı-Köy Vedrina H.O.Pazarcık
1415. Kadı-Köy(Kadı Viran) Dolno-Sıdievo Hasköy
1416. Kadir Fakılı Vezenkovo Burgaz
1417. Kadir Mescit Zelenikovo Kırca Ali
1418. Kadırlar Sredna Sredna-Arda Kırca Ali
1419. Kadırşık (Kadir Işık) Streltsi Filibe
1420. Kalağlar Dolna Levski Tatar Pazarcık
1421. Kalakoç-Dere Bir Türk Köyü Şumnu
1422. Kalamçılar Kırçovsko Kırca Ali
1423. Kalaycı Radin-Grad Razgrad
1424. Kalaycı Dere Tvırditsa H.O.Pazarcık
1425. Kalaycı-Dere İglika Şumnu
1426. Kalaycılar Kalaycievo Kırca Ali
1427. Kalaycılar Prisoyna E .Cuma
1428. Kalay-Dere (Kalaylı) Kamenyak Şumnu
1429. Kalfa Siedinenie E .Zağra
1430. Kalfa(Yürük Kalfa) Ovçarovo H.O.Pazarcık
1431. Kalfa-Köy Miladinovtsi Yanbolu
1432. Kalfa-Köy Pomoştnik E.Zağra
1433. Kalfa-Köy (Kalfa-Dere) Telets Razgrad
1434. Kalfalar Minzuhar Kırca Ali
1435. Kalgamaç Dobrovan Burgaz
1436. Kalıkçı Staetsi H.O.Pazarcık
1437. Kal-Ova Dyankovo Razgrad
1438. Kalpazanlar Boriki Gabrova(Gabrovo)
1439. Kalu-Fer Kalofer Filibe
1440. Kalu-Ger Mahalle Kaluger Mahla Kutlu-Viçe(Mihaylov-Grad)
1441. Kamberler Zaritsa Silistre
1442. Kambur Kamburovo E.Cuma
1443. Kamçı-Mahalle Kamçiya(Kamçi-Mahla) Burgaz/Karinabat
1444. Kangırlar Tırnovitsi Kırca Ali
1445. Kan-İpe Zebil Slistre
1446. Kanlı-Köy Kınino E .Cuma
1447. Kapaklı Aleksandriya H.O.Pazarcık
1448. Kapaklı Kilimentovo Varna
1449. Kapaklı Slatina Silistre
1450. Kapaklı-Yeni-Köy Rujitsa Yanbolu
1451. Kapıcı Kapuci Burgaz
1452. Kapıcı-Köy Vratitsa Burgaz
1453. Kapıcı-Mahalle Vrataarite H.O.Pazarcık
1454. Kara- Orman Çerna-Gorovo Hasköy
1455. Kara- Orman Çerna-Gorovo Tatar Pazarcık
1456. Kara- Orman Stratsimir Silistre
1457. Kara- Pınar Gılıbovo E .Zağra
1458. Kara- Pınar Grudovo Burgaz
1459. Kara- Pınar Moryantsi Kırca Ali
1460. Kara- Pınar Kladençevo Varna
1461. Kara- Pınar Sladık-Kladenets E .Zağra
1462. Karaşlı Slavyanova Hasköy
1463. Kara-Ağaç Bayçevo H.O.Pazarcık
1464. Kara-Ağaç Bılgarski-Karagaç Toltleben Plevne
1465. Kara-Ağaç Borisovo Plevne
1466. Kara-Ağaç Brestak Varna
1467. Kara-Ağaç Brestnik Filibe
1468. Kara-Ağaç Brestovene Razgrad
1469. Kara-Ağaç Brestovets Burgaz
1470. Kara-Ağaç Brestovets Plevne
1471. Kara-Ağaç Brestovitsa Filibe
1472. Kara-Ağaç Brestovo Hasköy
1473. Kara-Ağaç Brestovo Lofça
1474. Kara-Ağaç Bryastovo Hasköy
1475. Kara-Ağaç Levski Plevne
1476. Kara-Ağaç Slavynaovo E .Cuma
1477. Kara-Ağaç Snyagovo E .Cuma
1478. Kara-Ağaç Sofular Trsıtikovo Varna
1479. Kara-Ahmet Mahalle Debelets Varna
1480. Kara-Ahmetler Grivyak Kırca Ali
1481. Kara-Alan Bryagovo Filibe
1482. Kara-Ali Troyanovo E .Zağra
1483. Kara-Apdullah Bojan H.O.Pazarcık
1484. Kara-Aplı Lisovo Hasköy
1485. Kara-Arnavut Golem –İzvor Razgrad
1486. Kara-Atlar Vrani-Kon E .Cuma
1487. Kara-Atlar Çerno-Konovo Hasköy
1488. Kara-Bacak İgratovo Kutli-Viçe (Mithalyov-Grad
1489. Kara-Bağlar Lozenets H.O.Pazacrık
1490. Kara-Bahaslı Kaloyantsi Kırca Ali
1491. Kara-Baki Lülyakovo H.O.Pazarcık
1492. Kara-Baş-Köy Çerno-Kaptsi E.Cuma
1493. Kara-Başlar Dyakonovo Kırca Ali
1494. Kara-Başlı Çerno-Glavtsi Şumnu
1495. Kara-Başlı Voysil H.O.Pazarcık
1496. Kara-Bayır Meden-Rudnik Burgaz(Burgas)
1497. Kara-Beyli Pelin Kırca Ali
1498. Kara-Bulak Borino Paşmaklı/Dövlen(Devin
1499. Kara-Burun Çernalevo Paşmaklı (Smolyan)
1500. Kara-Burun Çerni-Vrıh Şumnu

Devamı Aşağıda

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:17
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #4
RE: Bulgaristan'daki Türk Köyleri
1501. Kara-Burun Zname-Nosets E .Zağra
1502. Karaca-At Sırnegor Filibr
1503. Karaca-At Sırnets H.O.Pazarcık
1504. Karacalar Karacalovo Filibe
1505. Karacalar Poroyno E .Zağra
1506. Karacalar Sırnino H.O.Pazarcık
1507. Karacalı Sırnevo E:Zağra
1508. Karaca-Ot Stefan-Karaca Varna/Piri-Vadi
1509. Karaca-Ova Sırno-Pole Filibe
1510. Karaca-Ören Sırnevets E.Zağra
1511. Karacılar Popovo Filibe
1512. Kara-Çocuklar Voynovo Kırca Ali
1513. Kara-Çufallar Kozma E :Cuma
1514. Kara-Dede - Kırca Ali
1515. Kara-Demir Vinitsa Şumnu
1516. Kara-Demir Jeleznik Kırca Ali
1517. Kara-Demirler Polkovnik –Jelyazovo Kırca Ali
1518. Kara-Dilli Moravka E .Cuma
1519. Karadır Moraven E .Cuma
1520. Karadırlar Çerno-Gor Silistre
1521. Kara-Durmuş Snyagovo H.O.Pazarcık
1522. Karaelez (Kara İlyas ) Tsarevets H.O.Pazarcık
1523. Kara-Ese-Köy Çernolik Silistre
1524. Kara-Evren Bliznak E .Zağra
1525. Kara-Gitli Viden E .Zağra
1526. Kara-Göz Veselina Razgrad
1527. Kara-Göz-Kuyusu Çerno-Okovo H .O.Pazacık
1528. Kara-Gözler Çerni-Oçi Kırca Ali
1529. Kara-Gözler Çerno-Oçene Kırca Ali
1530. Kara-Gözler Çerno-Okovo Şumnu
1531. Kara-Gözler Karavelovo Şumnu
1532. Kara-Gözler Marinka Burgaz
1533. Kara-Gözler Vaklino H.O.Pazarcık
1534. Karağan - Tatar Pazacık
1535. Kara-Hasan Aleksandrovo Lofça(Loveç)
1536. Kara-Hasan Lozen Tırnova /Yukarı Rahova
1537. Kara-Hasan Zaraevo E .Cuma
1538. Kara-Hasanlar Filip-Totevo Tırnova
1539. Kara-Hıdır Çerni-Dıb Hasköy
1540. Kara-Hisarlı Skobelovo Hasköy
1541. Kara-Hüseyin Stratsimir Varna
1542. Kara-İp Kara Eyüp Çudomir Razgrad
1543. Kara-İsen - Tırnova
1544. Kara-Karayağmurlar Poroyno Silistre
1545. Kara-Kaş Lozengradtsi Kırca Ali
1546. Kara-Kaşlı Probuda E .Cuma
1547. Kara-Kaya Çerna-Skala Kırca Ali
1548. Kara-Kaya Kozare Burgaz
1549. Kara-Kilise Çerna-Çerkva Kırca Ali
1550. Kara-Kışla Zimnitsa H.O.Pazarcık
1551. Kara-Kocalar Suşevo Razgrad
1552. Kara-Kocalı Ekzarlh Yosif Rusçuk/Belene
1553. Kara-Koç Oven Silistre
1554. Kara-Köse Çerno-Ok Varna
1555. Kara-Köy Kos Kırca Ali
1556. Kara-Köy Lale Kırca Ali
1557. Kara-Köy-İbikler Kanyak Kırca Ali
1558. Kara-Kurt Primortsi H.O.Pazarcık
1559. Kara-Kurt Prohorovo İslimye
1560. Kara-Kurt Vasilevo H.O.Pazarcık
1561. Kara-Kurtlar Vılçovtsi Tırnova
1562. Kara-Kütük Pınçevo Burgaz
1563. Karalar Çerna Şumnu
1564. Karalar Çernovo Sofya
1565. Karalar Gorna-Krepost Köstendil (Küstendil)
1566. Karalar Neykovo H :O.Pazarcık
1567. Karalar Taymişte E .Cuma
1568. Karalar Çerna
1569. Kara-Lom Çerni-Lom Rusçuk
1570. Karalı Krasen H.O.Pazarcık
1571. Karalılar (Kara Aliler) Listets Burgaz
1572. Kara-Mal - Razgrad
1573. Karamanca Koznitsa Burgaz
1574. Karamanlar - Varna
1575. Karamanlar Kara Mihal Razgrad
1576. Karamanlar Karamantsi Hasköy
1577. Karamanlı Karamanite Varna
1578. Karamanlı Valino
1579. Karamanlı Velikovo E .Zağra
1580. Karaman-Ova - Tırnova
1581. Karamanova(Karaman)
1582. Karamca Karantsi Tırnova
1583. Kara-Mehmet - Kırca Ali/Eğri Dere
1584. Karamlık Mladejko Burgaz
1585. Kara-Muart-Yeni Köy Batenberg Razgrad
1586. Kara-Murat Zlatiya H.O.Pazarcık
1587. Kara-Muratlı Elenovo Şumnu
1588. Kara-Musalar Çernovtsi Kırca Ali
1589. Kara-Musalar Vodentsi Hasköy
1590. Kara-Mustafalar Lüben Filibe
1591. Kara-Muş Kornisoş Paşmaklı
1592. Kara-Mürsel Vinogradets Tatar-Pazarcık
1593. Kara-Nasuf Malıovo H.O.Pazarcık
1594. Kara-Omur Smilets Silistre
1595. Kara-Orman Çerna-Gora E .Zağra
1596. Kara-Ova Çerno-Pole Vidin
1597. Karapça Malomir Yanbolu
1598. Karapça Stoyan-Zaimovo E.Zağra
1599. Kara-Pelit Mednikarovo E .Zağra
1600. Kara-Pelit - H.O.Pazarcık
1601. Kara-Pınar - Tatar Pazacık
1602. Kara-Pınar Karabunarska Grudovska
1603. Kara-Reis Bolyartsi Filibe
1604. Kara-Sarlı Çerno -Grad Burgaz
1605. Kara-Sarlı Seliminovo İslimye
1606. Kara-Sarlı Stoletovo Filibe
1607. Kara-Seller Poroyno E .Cuma
1608. Kara-Sinan Rosenovo H.O.Pazarcık
1609. Kara-Su Çerna-Voda Rusçuk
1610. Kara-Sular Lovçantsi H.O.Pazarcık
1611. Kara-Şabanlar Limets Kırca Ali
1612. Kara-Tahir Yoakim-Gruevo Filibe
1613. Kara-Tarla Çerna-Niva Kırca Ali
1614. Kara-Tepe Çerna-Mogila Burgaz
1615. Kara-Tepe Çerna-Mogila Hasköy
1616. Kara-Tepe Çerni-Rid Kırca Ali
1617. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Burgaz
1618. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Kutlu-Viçe
1619. Kara-Tepe Çerni-Vrıh Lofça
1620. Kara-Terziler Zapadno-Şivaçevo M Al Malko Şivaçevo E.Zağra/Çırpan
1621. Kara-Toprak Çerno-Zeman (Tam Okunamadı Filibe
1622. Kara-Veli Lüben Silistre
1623. Kara-Veliler Kara-Velovo Burgaz
1624. Kara-Yapılar Kremena H.O.Pazarcık
1625. Kara-Yaş Velikovo Lofça
1626. Kara-Yazıcı Pisaovo H.O.Pazarcık
1627. Karaş - Vraca (Vratsa)
1628. Karezli Dovrovnitsa Tatar Pazarcık
1629. Karga-Köy Hanovo Yanbolu
1630. Kargalı Kargona Yanbolu
1631. Kargalık Vranino H.O.Pazarcık
1632. Karin-Abat Karnobat H:O:Pazarcık
1633. Karin-Abat İlçesi Karnobatska Okoliya Burgaz
1634. Karlı Snegotin Kırca Ali
1635. Karlı-Bey-Köy Prespa H.O.Pazarcık
1636. Karlı-Köy Kralevo E .Cuma
1637. Karlı-Ova Karlovo Filibe
1638. Karluk Slavey Paşmaklı (Smolyan)
1639. Karluk-Ova - Lofça/Yukarı Lukovit
1640. Karpuzca Dinya E:Zağra(Stara Zogaro)
1641. Karsınlı Panretovtsi İslimye(Sliven)
1642. Karşı Yaka Şumnu
1643. Karşılı Vievo Paşmaklı (Smolyan)
1644. Karşı-Mahalle Nasreştna E.Cuma(Tırgovişte)
1645. Kar-Yağdı Snejina Varna
1646. Kasap Kasapsko Paşmaklı(Smolyan)
1647. Kasaplar Dibiç Şumnu(Şumen )
1648. Kasaplartabyası Şumnu
1649. Kasaplı Zograf H.O.Pazarcık
1650. Kasım-Çeşme Şumnu
1651. Kasım-Köy Genaral-Toşevo H.O.Pazarcık
1652. Kasım-Kuyucuk Rakovski Razgrad
1653. Kasımlar Çintulovo İslimye
1654. Kasımlar Esenitsa Varna
1655. Kasımlar Mominska Filibe
1656. Kasımlar Osen Silistre
1657. Kasımoğlu-Mahalle Yanbolu
1658. Kasırgalar Treskavets E.Cuma
1659. Kaspi-Çan Kaspiçan Şumnu
1660. Katırlı Boyantsi Filibe
1661. Kavacık Topolka Kırca Ali
1662. Kavacık Vidanovo E .Cuma
1663. Kavak-Dere Topoli-Dol Tatar Pazarcık
1664. Kavak-Dere - Filibe/Koyun Tepe
1665. Kavaklar Kavatsite Burgaz/Size-Bolu(Sozopol)
1666. Kavaklı Topolov-Grad Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
1667. Kavaklı-Büyük Topolçane Kırca Ali
1668. Kavaklık Şumnu
1669. Kavak-Mahalle Kralevo Hasköy
1670. Kavak-Mahalle Topolitsa Burgaz
1671. Kavak-Mahalle Topolovo Hasköy
1672. Kavak-Mahalle Topolyane E.Zağra
1673. Kavarna Buzone Dobruca
1674. Kavlak Şumnu
1675. Kavlaklı Topolçane İslimye
1676. Kavuklu Belokopitovo Şumnu
1677. Kavur-Alan Bılgarska-Polyana Yanbolu
1678. Kavurga Voynikkovo H.O.Pazarcık
1679. Kaya –Ardı Kamel-Dyal Varna
1680. Kaya-Altı Zvezdelina Kırca Ali
1681. Kaya-Baş Skala Burgaz
1682. Kaya-Başı Zdravkovets Gabrova
1683. Kaya-Başı Elşa E.Cuma
1684. Kaya-Başı Skalina Kırca Ali
1685. Kaya-Bey-Köy Skalna-Bryak H.O.Pazarcık
1686. Kaya-Burun Konevets Yanbolu
1687. Kayacı-Başı Kamenartsi Kırca Ali
1688. Kayacık Dimitrov Grad Hasköy
1689. Kayacık Rakovski Sofya/Mustafa-Paşa(Sliven Grad
1690. Kayacık Skalitsa Yanbolu
1691. Kayacık Skalsko Gabrova
1692. Kayacıklar Skalişte Kırca-Ali
1693. Kayacık-Timar Timarevo Şumnu
1694. Kayalar Çernik Silisitre
1695. Kayalar(Kaylar) Kamenka Kırca Ali
1696. Kayalı Filevo Hasköy
1697. Kayalı Kameno Burgaz
1698. Kayalı Vırbitsa Filibe
1699. Kayalı-Dere Kamenna-Reka Yanbolu
1700. Kayalı-Dere Kamenyak Şumnu
1701. Kayalı-Dere Kayaliyska Reka Hasköy
1702. Kaya-Mahalle Slivnitsa Ruscuk(Ruse)
1703. Kaya-Pınar Skalni-Kladenets E.Cuma
1704. Kayık-Köy Raykova-Mogila Hasköy
1705. Kayınlar Buk Kırca Ali
1706. Kayınlık Şumnu
1707. Kayın-Tepe Trepetlika Kırca Ali
1708. Kaykı Stoyan Mihaylovski Şumnu
1709. Kaykılar Bryak E.Cuma
1710. Kaymaklı Tsenino İslimye
1711. Kaynarca İzvor Burgaz
1712. Kaynarca İzvor E :Cuma
1713. Kaynarca İzvor Filibe
1714. Kaynarca İzvor Pernik/Radomir
1715. Kaynarca İzvor Vidin
1716. Kay-Pınar Polkovnik-Çolkaovo Silistre
1717. Kayradı Snejina Varna
1718. Kayrak Kamentsi Silistre
1719. Kayrak Tınkovo Paşmaklı (Smolyan)
1720. Kayrak-Köy Kruşevets Burgaz
1721. Kayrak-Köy Plazovets Burgaz
1722. Kayrak-Mahalle Dubromir Burgaz
1723. Kayrak-Seydeli Plazişte Kırca Ali
1724. Kaytan Gaytan Cumai Bala/Nevrokop
1725. Kazak-Dere Kazaşka-Reka Varna
1726. Kazaklı Kazak Kırca Ali
1727. Kazaklı Kazatsite Kırca Ali
1728. Kazaklık-Yeni-Mahalle Vedrovo Burgaz
1729. Kazak-Mahalle Kazaşko Varna
1730. Kazallık Krasimir Varna
1731. Kazan Kazanka Eski.Zağra
1732. Kazan Kotel İslimye
1733. Kazancılar Kotlari Kırca Ali
1734. Kazanlık Krasimir Varna
1735. Kazıklı Komets Hasköy
1736. Keçi-Dere Kozin-Dol İslimye
1737. Keçi-Deresi Enina(Yanina) E.Zağra
1738. Keçi-Deresi Polkovnikk-Kozarevo Hacı oğlu Pazarcık
1739. Keçiler Kolitsa E:Cuma
1740. Keçiler-Mahalle Kozyak Silistre
1741. Keçiler-Mahalle (Yavuzlar) Kozarevets E:Cuma
1742. Kedi-Ören Rosina E .Cuma
1743. Kelebek-Mahlle Kruşolak E .Cuma/Osmanpazarı (Omurtag)
1744. Keleş-Köy Troyanovo Burgaz
1745. Keller Gorno-Şivaçevo Trınova
1746. Kel-Oğullar Peşintsi Kırca Ali
1747. Kel-Oğullar Zagoriçane Kırca Ali
1748. Kemal-Köy Diçevo Silistre/Tutrakan
1749. Kemaller (Kemanlar) Stroynovtsi E .Cuma
1750. Kemaller-Kemallar İsperih Razgrad
1751. Kemikler Kostino Kırca Ali
1752. Keneler Bojurtsi Kırca Ali
1753. Kepeli (Küpeli) Tsar Boris Tatarpazarcık/Otlukköy(Panagürişte)
1754. Keramet Bojanovo H.O.Pazarcık
1755. Kerçan Şumnu
1756. Keremedin Milino E .Cuma/Osman Pazarı
1757. Keremenler Kalinka Kırca Ali
1758. Kerimler Oreşone Silistre
1759. Kermenli Kermen İslimye
1760. Kersenlik Borintsi İslimye
1761. Kesap Nova-Şipka Varna
1762. Kese-Bir Pod-Gorie Sofya
1763. Kestam-Bol Momin-Sbor Tırnova
1764. Kestane Kestenyavo E .Cuma
1765. Kestencik Kesten Paşmaklı (Smolyan)
1766. Kestiriç Tsarevo Varna
1767. Keşiş-Mahalle Kalugerovo Filibe
1768. Keşkekçiler İzvorovo E .Cuma
1769. Ketenli Lensko Kırca Ali
1770. Ketenlik Lenovo Filibe
1771. Kıdır-Aşık Guslar H.O.Pazarcık
1772. Kıdır-Köy Kitançevo E .Cuma
1773. Kılavuzlar Vodaç Kırca Ali
1774. Kilecik (Kalecik) Lisi-Vrıh Şumnu
1775. Kiliciler Krasno-Seltsi E .Cuma
1776. Kılıçlar Asenovo Tırnova
1777. Kılıçlar Nojarrovo Razgrad
1778. Kılıçlı Genaral-Nikolaevo Filibe
1779. Kılıç-Serman Bırdokvo Razgrad
1780. Kili-Far Kilifarevo Tırnova
1781. Kılıç Tülenovo H.O.Pazarcık
1782. Kilise –Köy Tsırkvişte Sofya
1783. Kilisecik Tsırkvitsa Sofya
1784. Kilisecik (Kesecik) Taltsek H.O.Pazarcık
1785. Kıllak Şumnu
1786. Killi-Kadı Zırnevo H.O.Pazarcık
1787. Killi-Kuyucuk Kiçenitsa Hezargrad (Razgrad)
1788. Kına-Köy Kınino E .Cuma
1789. Kınalı Huma Razgrad
1790. Kiralar Pıtnikovo Hasköy
1791. Kırallı-Köy(Rarlı Köy Kralevo E .Cuma
1792. Kıral-Pınar Tsarski-İzvor Tırnova
1793. Kıranlar Verinsko Sofya/İhtiman
1794. Kirazlı Çereşnitsa Kırca Ali
1795. Kirazlık Çereşak Hasköy
1796. Kiraz-Tarla Yonçovo Kırca Ali
1797. Kırca Ali Kırcali Kırca Ali
1798. Kırcalar Zagoritsi Kırca Ali
1799. Kırcılar Polyak Burgaz
1800. Kır-Çeşme Polski-İzvor Burgaz
1801. Kireççi (Kürekçi) Otets-Kirilovo Filibe
1802. Kireçli Gorno-Pavlikene Lofça(Loveç)
1803. Kireçlik Varnik Hasköy
1804. Kiremitlik Lülyakovo Burgaz/Aydos
1805. Kirepçe Krepça E .Cuma
1806. Kır-Harman Harman Burgaz
1807. Kirim-Bey (Kerim Bey) Tsar-Borisovo Vidin
1808. Kırk-Ağaç Gorun H.O.Pazarcık
1809. Kırk-Çalı Draçevo Burgaz/Karapınar
1810. Kırkım Strijba Kırca Ali
1811. Kırlar(Horazlar) Povet Kırca Ali
1812. Kırlar(Horozlar) Zimzelen Kırca Ali
1813. Kirlik Benkovski Kırca Ali
1814. Kırtılı İlinitsa Kırca Ali
1815. Kırtıllı –Cami-Mahalle Bojurka E .Cuma
1816. Kırtıllı –Kayalar Payduşko E .Cuma
1817. Kısıklar-Emir-Mahalle Emirovo Burgaz
1818. Kısıklar-Hacı-Mahalle Struya Burgaz
1819. Kispetli Karanovo İslimye
1820. Kispetli Karanovo
1821. Kışla Çomakovo Kırca Ali
1822. Kışla Zimntisa E .Zağra
1823. Kışla-Arası Makedontsi Kırca Ali
1824. Kışla-Köy Zadruga Razgrad
1825. Kışla-Köy Zimen Burgaz
1826. Kışla-Köy Zimnitsa Yanbolu
1827. Kıymatlı Tsenevo E .Zağra
1828. Kızana-Tekke Momino E .Cuma
1829. Kızanlık Kazanlık E.Zağra
1830. Kızıkcıklı - Silistre
1831. Kızıl Çevren Rusçuk
1832. Kızıl-Ağaç Elhovo Yanbolu
1833. Kızıl-Ağaç-Dere Sredno-Gorovo E.Zağra
1834. Kızıl-Baş Pyasıçnik Varna
1835. Kızıl-Burun Ruyno Silistre
1836. Kızılcık Dryankovets Burgaz
1837. Kızılcıklı Dryanovo Yanbolu
1838. Kızılcıklı Profesör Zlatarski H.O.Pazarcık
1839. Kızılcıklı-Belde - E.Cuma/Osman Pazar
1840. Kızılcılar Çerventsi Varna/Pirivadi(Provadı)
1841. Kızıl-Çal Jılti-Çal Kırca Ali
1842. Kızıl-Kaya Çervena –Skal Şumnu
1843. Kızıl-Kıyı Çevren-Breg Lofça
1844. Kızıl-Kıyı Çevreni-Breg Köstendil
1845. Kızıllar Gloginka E.Cuma/Pop Köy(Popovo)
1846. Kızıl-Murat Blagoevo Razgrad
1847. Kızıl-Pelit Jelıd Şumnu
1848. Kızıl-Su Çervena-Voda Rusçuk
1849. Kızıl-Yaka Çevren-Breg Lofça
1850. Kız-Kilsie Momino-Tsırkva Burgaz
1851. Kızlar(Kızıl-Dere-Köy ) Sredno –Gorovo E .Zağra
1852. Kızlar-Köy(Kazlar-Köy) Devino E .Cuma
1853. Kızlccık Rapitsa Burgaz
1854. Kız-Mahalle Momino Hasköy
1855. Koca-Ahmetler Grivka Kırca Ali
1856. Koca-Aliler Rodopsko Kırca Ali
1857. Koca-Bük Golyamo-Bukovo Burgaz
1858. Kocacıklar Tervel Şumlu
1859. Koca-Doğan Golyama-Sokolovo E.Cuma
1860. Koca-İnli Golyama-Dolina Hasköy
1861. Koca-Kayın Golemo-Buk Burgaz
1862. Koca-Kışla Zimovina Hasköy
1863. Koca-Köy Saraya Tatar-Pazarcık
1864. Koca-Musalar Leştarka Kırca Ali
1865. Koca-Oğullar Pop-Grueva H.O.Pazarcık
1866. Koca-Ömer Starovo Kıca Ali
1867. Koca-Türk Tsar-Petrovo Vidin/Kule
1868. Koçak Radevo Varna
1869. Koçan - Cuma-İ Bala
1870. Koçaşlı Kozlets Hasköy
1871. Koçaşlı Makovo E .Cuma
1872. Koçine (Yürükoğulları) İşirkovo Otets-Paisievo
1873. Koçmalar Otets-Paisievo Filibe
1874. Koçmarlı Koçmar H.O.Pazarcık
1875. Koç-Ova Koç Ova Şumnu
1876. Kokarca Boyana Varna
1877. Kokarca Dimitrov-Grad Hasköy
1878. Kokarca Yazovets E.Cuma
1879. Kokarca Zagoritsi H.O.Pazarcık
1880. Kokarca-Mahalle Malık-Porovrts Razgrad
1881. Kokar-İçme Çereşe Burgaz
1882. Kolanlar Çavdar Sofya
1883. Kolcular İskritsa E.Zağra
1884. Komarlar Drangovo Filibe(Plovdiv)
1885. Konacık Padala Kırca Ali
1886. Konak - E .Cuma/Popköy(Popovo)
1887. Konak Byala-Voda Burgaz
1888. Konak Geşanovo H.O.Pazarcık
1889. Konuş - Filibe/İstanmaka
1890. Koparan Poroy Burgaz
1891. Kopuzcu Padina Varna
1892. Koraşlı Knyaz-Borisovo Hasköy
1893. Korkut Strahil Varna
1894. Kor-Ova Korovo Tatar-Pazarcık
1895. Kortalık Şumnu
1896. Koruca-Erenler Tsarevo-Grad Tırnova
1897. Korucu Aleksandrovo Hasköy
1898. Korucu Pıdarevo İslimye
1899. Korucular Pıdarsko Filibe
1900. Korucu-Viran Pıdartsi Kırca Ali
1901. Kos-Köy Kosovets Burgaz
1902. Kos-Ova Kosovo Varna
1903. Kos-Ova Kosovo Vidin
1904. Koşu-Kavak Krumov-Grad Kırca Ali
1905. Kovancılar Pçelino Hasköy
1906. Kovancılar Pçelno E.Cuma
1907. Kovancılar Pçelarovo Kırca Ali
1908. Kovanlık Pçelin Sofya
1909. Kovanlık Pçelinar Razgrad
1910. Kovanlık Pçelişte Tırnova
1911. Kovanlık Pçelnik Varna
1912. Kovanlık Pçelnitsi Pernik /Radomir
1913. Kovanlık Pçelarevo H.O.Pazarcık
1914. Kovanlık(Erikli Dere) Slivito E .Zağra
1915. Kovanlık-Mahalle Pçelnik H.O.Pazarcık
1916. Kovat-Köy Silen Hasköy
1917. Koy-Nar Koynare Bela-Slatina
1918. Koyunlu Ovçarovo Hasköy
1919. Koyunlu-Köy Bonevo H.O.Pazarcık
1920. Koyun-Pınar Ovçi-Kladenets Yanbolu
1921. Koyun-Tepe - Filibe
1922. Koz-Dere Kozya-Reka Tırnova
1923. Kozlu-Bük Kostovo Hasköy
1924. Kozluca Nov-Gradets Varna
1925. Kozluca Oreşari Kıca Ali
1926. Kozluca Oreşets Hasköy
1927. Kozluca Oreşino Kırca Ali
1928. Kozluca Oreşnik Yanbolu
1929. Kozluca Oryahovets Paşmaklı
1930. Kozluca Oryahovo E .Zağra
1931. Kozluca Şanovo E. Zağra
1932. Kozluca-Tavşan (Tavşan-Kozluca) Zayçino-Oreşe Şumnu
1933. Kozluca-Tekke (Tekke-Kozluca) İz-Bul Şumnu
1934. Kozlu-Duy - Vraca /Rahova
1935. Kozluk Draygoynovo Filibe
1936. Koz-Pınar Dılbok-İzvor Filibe
1937. Köçekler Payduşko E .Cuma
1938. Köçekler R Içenitsa İslimye
1939. Kökçe-Dölük Bdinitsi Varna
1940. Köklüce Venets Şumnu
1941. Köklüce Zvezditsa Varna
1942. Kömürcü Vıglarovo Hasköy
1943. Kömürcü-Çiftlik Vıglen İslimye
1944. Kömürlük Vıglen Varna
1945. Köpek-Köy Mengşevo Şumnu
1946. Köpekli Avramov İslimye
1947. Köpekli Gradinarovo Varna
1948. Köpekli Peştersko Burgaz
1949. Köpekli Skobelovo İslimye
1950. Köprü Primorsko Burgaz
1951. Köprü –Köy Rakovets Varna /Pirvadi(Grozdievo)
1952. Köprü-Köy Zlokuçen Şumnu
1953. Köprülü Mosten Kırca Ali
1954. Körlü-Mahalle Kojuhartsi Kırca Ali
1955. Köse-Abdi Raynino Razgrad
1956. Köse-Aydın Goleş Silistre
1957. Köse-Hasanlar Golo-Brad Kırca Ali
1958. Köse-Köy Golo-Bradovo Hasköy
1959. Köse-Köy Krışno E :Cuma
1960. Köse-Köy Preslavets Hasköy
1961. Köseler Brusevts Hasköy
1962. Köseler Kösevo Kırca Ali
1963. Köseler Kösevtsi E.Cuma
1964. Köseler Pçelino H:O:Pazarcık
1965. Köseler Peniovo Kırca Ali
1966. Köseler Telerig H.O.Pazarcık
1967. Köseler Zvegor Şumnu
1968. Köseli Golo-Bradovo E .Zağra
1969. Köse-Mahalle Novo Selets İslimye
1970. Köse-Murat Bratanitsa Tatar Pazarcık
1971. Köse-Oğulları Paşentsi Kırca Ali
1972. Köstekçiler Verijari H.O.Pazarcık
1973. Köstence Köstenets Sofya
1974. Köstence-Derbendi Sofya
1975. Köşkler Şumnu
1976. Köteş Koçovo Şumen
1977. Köy-Alan Selska-Polyana Hasköy
1978. Köy-Başları Glogovets Tırnova
1979. Köycük Debrene E Cuma
1980. Köy-Çalı (Kücalı) Malka Polyana Burgaz
1981. Köylük İreçek H .O.Pazarcık
1982. Kubadın (Kopadın) Loznitsa E.Cuma
1983. Kufalar Boturçe Kırca Ali
1984. Kufalar Razvigorovo Şumnu
1985. Kula-Kasaplı İvaylo Tatar-Pazarcık
1986. Kulaklı Zagov Yanbolu
1987. Kulak-Ova Dolina Şumnu
1988. Kulanlı Ovçarovo Hasköy
1989. Kulazlar Kray-Pole E :Cuma
1990. Kulazlı Krumovo-Gradişte Burgaz
1991. Kul-Köy Robovo Yanbolu
1992. Kul-Oğulları Robino Kırca Ali
1993. Kule
1994. Kule Kula Vidin
1995. Kule Kula-Sredne Rusçuk
1996. Kule Kulata Cumai Bala(Blagoev Grad)
1997. Kuleler Bir Türk Köyü Filibe
1998. Kule-Mahalle Kula- Mahala Kutlu Viçe(Mihail Grad)
1999. Kulfalar Razvigorovo Şumnu
2000. Kulfalar Konop E Cuma

Devamı Aşağıda

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:18
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #5
RE: Bulgaristan'daki Türk Köyleri
2001. Kulfalı Karamfil Kırca Ali
2002. Kuman-İtsa Türk Köyü Sofya
2003. Kumanlar Radoslovovo Sofya
2004. Kum-Doğancı Gılıbovo E Zağara
2005. Kum-Köy Pyasıçevo Hasköy
2006. Kumluca Krumovo Varna
2007. Kumrular Angel Voyvoda Hasköy
2008. Kurancılar Kaçulka Kırca Ali
2009. Kurşunlu Sofya Da Mahalle
2010. Kurt-Alan Vılça Polyana Yanbolu
2011. Kurt-Alan İvança E.Cuma
2012. Kurt-Dere Vılçi-Dol Varna
2013. Kurt-Dere Vılçan Paşmaklı
2014. Kurt-Duman Vasilevo H .O.Pazarcık
2015. Kurt-Faşi Stoyanovo Kırca Ali
2016. Kurt-Koca Vılçin Burgaz
2017. Kurt-Köy Vılkoviç Kırca Ali
2018. Kurt-Ova Kurtovo Konare Filibe
2019. Kurt-Palan Vılkan Silistre
2020. Kurt-Pınar Tervel H.O.Pazarcık
2021. Kurt-Pınar Vılçi-İzvor Yanbolu
2022. Kurt-Pınar Vinarovo E :Zağra
2023. Kuruca-Dere Gorski İzvor Kırca Ali
2024. Kuruca-Köy Bratişte H.O.Pazacık
2025. Kuru-Çeşme Gorski-İzvor Hasköy
2026. Kuru-Dere Rakovskovo Burgaz
2027. Kuru-Dere Suha-Reka Şumnu
2028. Kuru-Dere Suho-Dol Burgaz/Karapınar
2029. Kuru-Himitli Suho-Zem Filibe
2030. Kurumuşlu Trınkovo Yanbolu
2031. Kuru-Veli-Köy Velevo E.Cuma
2032. Kus-Köy(Kız Köy) Momina Sılza Kırca Ali
2033. Kuş Alan Komuniga Kırca Ali
2034. Kuşalılar-Yeni-Mahalle Novo-Selişte Kırca Ali
2035. Kuşluk-Köy Ptiçevo E:Cuma
2036. Kuş-Tepe Royak Varna
2037. Kutlu-Bey Neofit–Rilski Varna
2038. Kutluca Dıbrova E.Zağra
2039. Kutlu-Viçe Mihaylov Grad Mihaylov Grad
2040. Kuyucuk Marçino E.Cuma
2041. Kuyucuk Podslon H.O.Pazarcık
2042. Kuyucuk-Viran Mişevsko Kırca Ali
2043. Kuyu-Köy Karnuna H.O.Pazarcık
2044. Kuyumcu-Gedük Zlatari Yanbolu
2045. Kuz-Bayır Şumnu
2046. Kuzgun(Kuzgunluk) Atimovo Silistre
2047. Kuzgun-Dere Bırza-Reka Kırca Ali
2048. Kuz-Köy Tıkaç Şumnu
2049. Kuzular Yagnevo Kırca Ali
2050. Küçük-Ada-Köy Ostrovçe Razgrad
2051. Küçük-Ahmet Ognyanovo H.O.Pazarcık
2052. Küçük-Ahmet Tsani-Ginçevo Şumnu
2053. Küçük-Ak-Pınar Mali-İzvor H.O.Pazarcık
2054. Küçük-Alan Malka-Polyana Burgaz
2055. Küçük-Arda Malka-Arda -Yada – Staro Selo Paşmaklı
2056. Küçük-Çamurlu Malık-Molnitsa H.O.Pazarcık
2057. Küçük-Dere Vitina Paşmaklı
2058. Küçük-Erceli Sedlovina Kırca Ali
2059. Küçük-Hasan Golyamo-Asenovo Hasköy
2060. Küçük-Hasan Tekke Malko-Asenovo Hasköy
2061. Küçük-Hediyatlar Pripek Burgaz
2062. Küçük-İp-Dere Çiçevo Kırca Ali
2063. Küçük-Kaynarca - Silistre
2064. Küçük-Kokarca Malık-Porovets Razgrad
2065. Küçük-Koru-Köy Malo-Konare Filibe
2066. Küçükler Byalo-Pole E.Zağra
2067. Küçükler Klimentinovo E.Zağra
2068. Küçükler Malko-Selo İslimye
2069. Küçükler Gerl Ova
2070. Küçük-Manastır Malık-Manastır Yanbolu
2071. Küçük-Oba Manolovo Eski Zağra
2072. Küçük-Sırt - E.Cuma/Osman Pazar
2073. Küçük-Türkler Stambolovo Tırnova
2074. Küçük-Viran Mişev Kırca Ali
2075. Küçük-Yusuflar Gorsko Tırnova
2076. Külahçılar Şapkarevo Kırca Ali
2077. Külcüler Hrastovo Kırca Ali
2078. Külcüler Pepelişte Kırca Ali
2079. Külevce Şumnu
2080. Küllüce Pepelka E.Cuma
2081. Küpeler Metodievo H.O:Pazarcık
2082. Küplüce Şumnu
2083. Kürklü Kojuhartsi Kırca Ali
2084. Küstü-Köy Kostur Hasköy
2085. Küstü-Köy Radievo Hasköy
2086. Kütüklü Dobrucanka Silistre
2087. Kütüklü Koren Hasköy
2088. Kütüklü Pınevo Kırca Ali
2089. Kütüklü Tsar-Samuli Rusçuk
2090. Lahanlı Vetren E.Zağra
2091. Lefece Bregovitsa Tırnova
2092. Lefeci Aprilovo E.Zağra
2093. Lefke - Hasköy
2094. Licene Lıcene Tatar Pazarcık
2095. Lipnik Nikolovo Ruscuk
2096. Loç-Ova Glocevo Razgrad
2097. Loç-Pınar Bukovo Filibe
2098. Lofça Loveç Lovec
2099. Macar - Sofya
2100. Macarlar Macari Hasköy
2101. Macarlar Zetiovo Burgaz
2102. Madara - Şumnu
2103. Maden Raven Paşmaklı
2104. Mağlıç Drınar Varna
2105. Mağura Zagrajden Plevne
2106. Mahalle Mahlata Plevne
2107. Mahalle Maritsa Sofya
2108. Mahalle Staliska-Mahala Kutlu Viçe
2109. Mahmudiye Radoykovo Vraca
2110. Mahmutça Strahil-Voyvoda Kırca Ali
2111. Mahmut-Köy Mostiç Şumnu
2112. Mahmutlar Siniger Kırca Ali
2113. Mahmutlar Slavyanin E.Zağra
2114. Mahmutlu Strancevo Kırca Ali
2115. Mahmut-Oğulları Yarebitsa Kırca Ali
2116. Mahmut-Ova Alusiyan Kırca Ali
2117. Mahmuzlu Todor-İkonomovo Şumnu
2118. Makak - Şumnu
2119. Makaklar Makak E .Cuma
2120. Makaklar(Salman) Ençets Kırca Ali
2121. Makmutlu (Makmulu) Padina Kırca Ali
2122. Maksutlar-Mahzunlar Beli-Vir Kırca Ali
2123. Mal-Bey Bojurets H.O.Pazarcık
2124. Malkoç Seltse H.O.Pazarcık
2125. Malkoç-Dere Malkoç Kırca Ali
2126. Malkoç-Ova Malkoçovo Gabrovo(Gabrova)
2127. Manastır Manastir Hasköy
2128. Manastır Manastir Varna/Pirivadi
2129. Manav-Çiftlik Maçevo Sofya
2130. Mandacılar Bivolyane Kırca Ali
2131. Mandır-Ağaç Povien Kırca Ali
2132. Mansarlı Pobeda Yanbolu
2133. Mansur-Köy Svoboda H.O.Pazarcık
2134. Mansur-Köy Sofya
2135. Marafta Morava Burgaz
2136. Maraş-Tırıstenik Trıstenik Plevne
2137. Maruflar Kruşevska Kırca Ali
2138. Masutlar Novarevo Silistre
2139. Maşkılı Kobilâne Kırca Ali
2140. Maya-Kurfalı Ovçartsi İslimye
2141. Maynaslı Sıbrano İslimye
2142. Mazlum-Köy (Matlım-Köy) Lomnitsa H.O.Pazarcık
2143. Mecit-Sünetler (Sünnetler) Kanliy E .Zağra
2144. Meçikler Belomortsi E.Zağra
2145. Mehmet-Bey-Çiftlik Petrunovo Pernik
2146. Mehmet-Köy Bistrogled Kırca Ali
2147. Mehmet-Köy Rosen Burgaz
2148. Mehmetler Zvezda E Cuma
2149. Mehrem-Bey Staro-Tırnova Sliven
2150. Mekiş - Tırnova
2151. Memeler Menkovo Kırca Ali
2152. Memiş-Sofular Priseltsi Varna
2153. Merdane Merdanya Tırnovo
2154. Meriç Maritsa Hasköy
2155. Meriçler - E .Zağra /Çırpan
2156. Mesçit Mahalle Pirliçevo Kutlu-Viçe
2157. Mesimler Listets Silistre
2158. Mesim-Mahalle Mıdrevo Razgrad
2159. Mestanlar Prisoyna E :Cuma
2160. Mestanlı Momçil-Grad Sultan Yeri
2161. Mestanlı İlçesi Momçil-Gradska Okoliya Kırca Ali
2162. Mesutlar - Yeri Belliolmayantürk Köyüü
2163. Meşe-Koru Tserova-Koriya Tırnova
2164. Meşeli Dıbovo Yanbolu
2165. Meşe-Mahalle Dıbrava H.O.Pazarcık
2166. Meşe-Mahalle Dıbravitsa E Zağra.
2167. Mihallar Mihaltsi Tırnova
2168. Mıkmıl Mak Kırca Ali
2169. Mikre - Loveç (Lovac)
2170. Minkov Mahalle Minkova-Mahala Kutlu-Viçe
2171. Mintişli Marino-Pole Filibe
2172. Mir-Hanlı Trem Şumnu
2173. Mırzık Vodnyantsi H.O.Pazarcık
2174. Misilim Pravoslav E .Zağra
2175. Mithat Paşa Köy Aleksandrovo Tırnova
2176. Mitiriz-Ova Levski Filibe
2177. Molla Musalar Daskalovo Kırca Ali
2178. Mratt-Allar Mirovitsi Şumnu
2179. Muharrem-Oğulları Metliçka Kırca Ali
2180. Muhla Mogila Şumnu
2181. Mumcu-Köy Malovets H.O.Pazarcık
2182. Mumcular Sveştari Razgrad
2183. Mura-Dere Zmeevo Burgaz(Burgas)
2184. Murat-Bey-Köy Tırnova Byala-Çerkva (Gorni Turceta )
2185. Murat-Hanlı Mamarçevo Yanbolu
2186. Muratlar Buynovo E .Cuma
2187. Muratlı Kolyo-Gançevo E:Zağra
2188. Muratlı Momino-Selo Filibe
2189. Murat-Paşalar Metlika Kırca Ali
2190. Murat-Sofu(Sofu) Ovçaga Varna
2191. Mursal Spasovo E.Zağra
2192. Mursal-Köy Severtsi H.O.Pazarcık
2193. Mursal-Köy Tırnovka H.O:Pazarcık
2194. Mursallar Sredska Kırca Ali
2195. Mursatlı Boyanovo Yanbolu/Kızılağaç(Elhovo)
2196. Murtaza Bırçevo Paşmaklı
2197. Murtaza-Ova Breza Paşmaklı
2198. Musa-Baba-Tekke Tsırvino Razgrad
2199. Musa-Bey Gılıbnik Pernik/Rodoplar
2200. Musa-Bey-Çiftlik (Çiftlik Mahalle) Dolen-İzver Vidin
2201. Musacıklar Voden Filibe
2202. Musacık-Tekke Kalugerovo Hasköy
2203. Musa-Çelebi Musaçevo E.Zağra
2204. Musa-Çelebi Musaçevo Sofya
2205. Musa-Kocalı Gılıbintsi İslimye
2206. Musalar Okorş Silistre
2207. Musalar Visoçka E :Cuma
2208. Musalı Muselievo Plevne
2209. Musatlı (Mustalı) Orlovo Hasköy
2210. Muslu-Çalı Vırben Filibe
2211. Mustafa Paşa Sliven-Grad Hasköy
2212. Muşuklu Klimentovo Tırnovo
2213. Mutaflar Plıstina E :Cuma
2214. Mülüz(Mülüzler) Mıglij E .Zağra
2215. Mürselim Kondovo Kırca Ali
2216. Müslim Pravoslav (Pravoslaven) E .Zağra
2217. Müslim Miryantsi H.O:Pazarcık
2218. Müslim Pravoslaven Filibe
2219. Müslimler Dıhovo Kırca Ali
2220. Müslimler Hristiyanovo E .Zağra
2221. Müslimler Sredorek Sliven
2222. Nadır Nadarevo E .Cuma
2223. Nadır-Köy Nadır Burgaz
2224. Nadırlar (Nadarlar) Rojden Burgaz
2225. Nal-Bantlar Kovaçevo Sliven
2226. Nal-Bantlar Kovaçite Sliven
2227. Nal-Bantlar Podkova Kırca Ali
2228. Nal-Döken Kovaç E .Zağra
2229. Nanazlı-Dere (Narazlı Dere) Nane Kırca Ali
2230. Nasçı-Köy Makriopolsko E .Cuma
2231. Nasırlı Radko-Dimitrievo Şumnu
2232. Nasreddin Bisertsi Razgrad
2233. Nasreddin Bojurovo H.O.Pazarcık
2234. Nasufçular Duhovets Razgrad
2235. Nasuf-Paşa Mınino H.O.Pazarcık
2236. Nasuhlar Rucey Kırca Ali
2237. Nasva-Köy Nedelevo Filibe
2238. Nazır-Mahalle Gurkovo Vidin
2239. Nebi-Köy Dolno-Pole Hasköy
2240. Nebi-Kuyusu Yasnets H.O.Pazarcık
2241. Nebiler Zdravçets Kırca Ali
2242. Nebi-Paşa Bregovo Kırca Ali
2243. Nev-Rokop Gotse-Delçev Cumai Bala(Blagoev-Grad)
2244. Nevse-Sipahiler Guliyka Kırca Ali
2245. Nevse-Taşlı (Taşlı) Guliya Kırca Ali
2246. Niğ-Bolu Nikopol Plevne
2247. Niküp - Tırnova
2248. Nuh-Sel Novo-Selo Şumnu
2249. Nuh-Sel Novo-Selo Tırnova
2250. Oba
2251. Obruklu Obruçişte Hasköy
2252. Odalar Odatite Tırnova
2253. Oğlanlı (Ohlanlı) Momkovo Hasköy
2254. Okçular Aleksandrovo E .Zağra
2255. Okçular Strelets Tırnova
2256. Okçular Sveti-Kliment Filibe/Karlıovo
2257. Okçular Zdravets E .Cuma
2258. Okçulu - Otluk-Öy(Panagürişte)
2259. Olacak Spoluka Kırca Ali
2260. Oluklu Kutlovitsa Silistre
2261. Omanlar Bosilitsa Kırca Ali
2262. Omarça Ralitsa E .Cuma
2263. Omur-Bey Zahari-Stoyanovo E .Cuma
2264. Omur-Bey Stambolovo Tırnova
2265. Omurca Stariçene Razgrad
2266. Omur-Fakı Jeklartsi H.O.Pazarcık
2267. Omur-Köy Strelets Burgaz
2268. Orhaniye Bote-Grad Sofya
2269. Orlan-Köy Orhanovo Burgaz
2270. Orlanlar Oraç E .Cuma
2271. Orman Goritsa Burgaz/Ah Yolu
2272. Orman Kavrakirovo Cuma İ Bala
2273. Orman (Omran) Razdel Silistre
2274. Orman-Beş-Evli Goriçevo Razgrad
2275. Ormancık Goritsa E .Cuma
2276. Orman-Çiftlik Damyanitsa Cuma İ Balâ
2277. Ormanlı Lesnovo Sofya
2278. Orta Dvorişte E .Zağra
2279. Orta- Mahalle Dennitsa Şumnu
2280. Orta- Mahalle Elda E .Cuma
2281. Orta- Mahalle Sreditsa Kırca Ali
2282. Orta- Mahalle Sredna-Mahala Burgaz
2283. Orta- Mahalle Srednevo Kırca Ali
2284. Orta- Mahalle Sredno-Seltsi Razgrad
2285. Orta- Mahalle Stolnik Silistre
2286. Ortaca-Köy Sredniyat-Vrıh Plevne
2287. Ortacı Sretsko Kırca Ali
2288. Orta-Çamurlu Sredna-Smolnitsa H.O.Pazarcık
2289. Ortakçı Drujintsi Kırca Ali
2290. Orta-Köy Asparuhovo Plevne
2291. Orta-Köy İvaylov-Grad Kırca Ali
2292. Orta-Köy Sredişte E .Cuma
2293. Orta-Köy Sredne Şumnu
2294. Orta-Köy Sredno-Selo Varna
2295. Orta-Kuyusu Sredina H .O.Pazarcık
2296. Orta-Mahalle Bratovo E .Cuma
2297. Orta-Pınar Yolu - E Cuma
2298. Oruç-Gazi Yunak Varna
2299. Osman Pazarı Omurtag E Cuma
2300. Osman Pazarı İlçesi Omurtagska Okoliya E Cuma
2301. Osman-Baba-Tekkesi Teketo Hasköy
2302. Osman-Fakı Kozloduytsi H.O.Pazarcık
2303. Osmaniye Aleksandrovo-Bırzitsi Vidin
2304. Osman-Köy Dıbnik Burgaz
2305. Osman-Köy Vransko Kırca Ali
2306. Osmanlar Osmantsi Kırca Ali
2307. Osmanlar Visino E Cuma
2308. Osmanlar Visok E .Cuma
2309. Osmanlılar Planintsa Gabrova
2310. Osman-Mahalle Peçenitsa Razgrad
2311. Osman-Paşalar Osmanovo Kırca Ali
2312. Osmar - Şumnu
2313. Otaklar (Hatanlar) Sestrinsko Kırca Ali
2314. Otaşlı - Kırca Ali/Eğri Dere
2315. Otluca Trevna H.O.Pazarcık
2316. Otluk-Köy Panagürişte Tatar Pazarcık
2317. Otman-Köy Rezbartsi Köstendil (Küstendil)
2318. Otmanlı Simeonovo Yanbolu
2319. Ovacık Gorno-Pole Hasköy
2320. Ovacık Polyanovo (Bılgarski- Ovocik Ve Ferdinandovo Hasköy /Harmanlı
2321. Ovacılar Bagryanka Kırca Ali
2322. Ova-Söğütlüsü Vırvane Şumnu
2323. Ova-Şermen(Şermen) Volno Razgrad
2324. Oyvoda Voyvoda Şumnu
2325. Öksüzce Sirakovo Hasköy
2326. Ömer-Köy Rogaç Kırca Ali
2327. Ömerler Lübino Kırca Ali
2328. Ömerli Soyko Tatar-Pazarcık
2329. Ömer-Mahalle Botevo Kutlu-Viçe
2330. Ömer-Oğulları-Yağmurlar Dıjdovnitsa Kırca Ali
2331. Ör-Bek - Kırca Ali/Eğridere
2332. Örçenler Bojurga E .Cuma
2333. Ördekçiler (Gök Viran) Patitsa Kırca Ali
2334. Ördekler Gıskovo Kırca Ali
2335. Örencik Golâma-Gradişte E Cuma
2336. Örencik Gradsko İslimye
2337. Örencik Konstantinovo Hasköy
2338. Örencik Krepost Hasköy
2339. Örenciler Zlato-Ustovo Hasköy
2340. Örenli Asen E .Zağra
2341. Öse-Köy Visoko Kırca Ali
2342. Öte-Mahalle Östreştina E.Cuma
2343. Özbek Ezbetsi Kırca Ali
2344. Özlü-Bey-Köy(Özlü Benlik) Mogolişte H.O.Pazarcık
2345. Padırlar Padarino E :Cuma
2346. Palaska Budo-Zemya Paşmaklı
2347. Pamukçu (Pamukça ,Pamuklu) Pamukliy Şumnu
2348. Paparcık (Tağarcıklar) Sekirya Kırca Ali
2349. Papazlar Malo-Gradets E .Cuma
2350. Papazlı Popovitsa Filibe
2351. Paracık Bistrets H.O.Pazarcık
2352. Para-Mahalle Paritsa Rusçuk
2353. Paşa-Balı Kableşkovo H.O.Pazarcık
2354. Paşa-Köy Bolyarevo Yanbolu
2355. Paşa-Köy Generalovo Hasköy
2356. Paşa-Köy Malenovo Yanbolu
2357. Paşa-Köy Mirovo Tırnova
2358. Paşa-Köy Paşino Burgaz
2359. Paşa-Köy Vladislavovo Varna
2360. Paşa.-Köy Voyvodovo Hasköy
2361. Paşa-Köy Voyvodovo Vraca
2362. Paşa-Mahalle Krumovo Filibe
2363. Paşa-Mahalle Paşovo Hasköy
2364. Paşa-Mahalle Voyvoda E .Zağra
2365. Paşa-Yiğit Voyvodino Varna
2366. Paşmaklı Smolyan Smolyan İl Merkezi
2367. Pazar(Yeni Pazar) Çerno-Oçene Kırca Ali
2368. Pazarcık Tırgovişte İslimye
2369. Pazarlar Pazartsi Kırca Ali
2370. Peçeli Vekilitsi Şumnu
2371. Peresiler Skalak Kırca Ali
2372. Peser-Ova Pisarevo Plevne
2373. Peştere Peştera Tatar Pazarcık (Pazarcık)
2374. Piller Starçişte E .Cuma
2375. Pınar-Beş-Evli Bojurovo Razgrad
2376. Pınarcık Bunarçevo , İzorovo Hasköy
2377. Pınarcık H.G.Danov Filibe
2378. Pınarlı İzvornik Varna
2379. Pireler Starçişte E. Cuma
2380. Pir-İ Fakı Ravnets H .O.Pazarcık
2381. Pir-İ Vadi Provadiya Varna
2382. Pirinçli Zlato-Pole Hasköy
2383. Pirli-Cami-Mahalle Glavamtsi H.O.Pazarcık
2384. Pirli-Davulcular-Mahalle Oreşnik H.O.Pazarcık
2385. Pirli-Köy Gradnitsa H.O.Pazarcık
2386. Pişman Razkayane E .Zağra
2387. Pıtraklı Baştino Silistre
2388. Plevne Pleven İl Merkezi
2389. Ponduzguzlar Besnurka Kırca Ali
2390. Pop-Köy Popovo Yanbolu
2391. Pop-Köy Popovo E Cuma
2392. Pop-Köy İlçesi Popovska Okoliya E Cuma
2393. Postalar Starjevtsi Kırca Ali
2394. Posunlar Krasino E Cuma
2395. Potruşan Petruşan Varna
2396. Poturnak Velika Burgaz
2397. Pranga Patriarh-Evtimievo Filibe
2398. Pulmiye(Lom-Palanga) Lom Kulu Viçe
2399. Püller Starçişte E Cuma
2400. Radne-Mahalle Radnevo(Radne-Mahle) E Zağra
2401. Rahimli Ralitsa Kırca Ali
2402. Rahman-Âşıklar Okorş Silistre
2403. Rahman-Hoca Raliçevo Kırca Ali
2404. Rahmanlar Blagovets Kırca Ali
2405. Rahmanlar Boji-Dar Filibe
2406. Rahmanlar Rozino Plevne
2407. Rahmanlı Rozovets Filibe
2408. Rah-Ova Oryahovo Vraca
2409. Rah-Ova İlçesi Oryahovska Okoliya Vraca
2410. Rakit-Ova Rakitovo Tatarpazarcık
2411. Rako-Viçe Orehovitsa Plevne
2412. Ramadanlar Velikdençe Kırca Ali
2413. Ram-Köy (Ramiş) Ayrovo Kırca Ali
2414. Raş-Köy Lübentsi Tırnova
2415. Razgrad-Mahalle Razgrad-Mahala Kutliviçe
2416. Recep-Köy Dryanovets H .O.Pazarcık
2417. Recep-Mahalle Arkovna Varna
2418. Recep-Mahalle Granitets Burgaz
2419. Reis-Köy Glavatar Filibe
2420. Resiller Ralitsa H.O.Pazarcık
2421. Resiller Snyagovo Burgaz
2422. Rumeli Rumeliya Sofya
2423. Rupça (Urupça) - Burgaz
2424. Ruscuk Ruse İl Merkezi
2425. Ruscuk İli Rusenski Okrıg İl Merkezi
2426. Ruslar Ignatievo Varna
2427. Rüstemler Maystorovo Kırca Ali
2428. Saatler Zdravets Hasköy
2429. Sabri-Paşa-Köy Botevo Vidin
2430. Sabuncular Sabunare Kırca Ali
2431. Sadık-Köy Tyanevo Hasköy
2432. Sadıklar Verentsi E .Cuma
2433. Sadıklı Veren E .Zağra
2434. Sağırlar Dryanovets Ruscuk
2435. Sağırlar Gledika-Gluhar Kırca Ali
2436. Sağırlar İrnik Silistre
2437. Sağsınlar Zafirovo Silistre
2438. Sakarlı Markovo E Zağra
2439. Salaş - Vidin/Belgratcık
2440. Saldım-Köy Yakim-Gruevo Razgrad
2441. Salihler Branitsa Hasköy
2442. Salihler Bratimir Silistre
2443. Salihler Prilentsi Kırca Ali
2444. Salihler Smoçevo Burgaz
2445. Salman Plenimir H.O.Pazarcık
2446. Salman-Cami-Atı Ençets Kırca Ali
2447. Salmanlar Slamino Yanbolu
2448. Salmanlar Snejinka Kırca Ali
2449. Salmanlar Şumnu
2450. Saltıklar Koprinka E .Zağra
2451. Saltıklar Presiyan E :Cuma
2452. Saltıklar Sredkovets Şumnu
2453. Saltıklar Visoka Kırca Ali
2454. Samana - Kırca Ali/Koşukavak
2455. Sancaktar Grozden Burgaz
2456. Sandıkcı Rakla Varna
2457. Sapaca Sneja Burgaz
2458. Sap-Dere Bırzeya Kırca Ali
2459. Saran-Bey (Saruhan-Bey) Saranovo Pazarcık
2460. Saranlı Oryahovo Hasköy
2461. Saranlı Saransko Yanbolu
2462. Saranlı-Yeni-Köy Telets Yanbolu
2463. Sarhoşlar Veselçane Kırca Ali
2464. Sarı-Beyli Yavorets Gabrova
2465. Sarıca Balog H.O.Pazarcık
2466. Sarıca Rositsa H.O.Pazarcık
2467. Sarıca-Viran Samokkitna Kırca Ali
2468. Sarı-Demirci Zlato-Sel Filibe
2469. Sarıdır Venelin Varna
2470. Sarı-Duran Tvırdintsi E .Cuma
2471. Sarı-Göl Blatnitsa Tatarpazarcık
2472. Sarı-Göl Lüben-Karavelovo Varna
2473. Sarı-Göl Tırnovitsi Silistre
2474. Sarı-Hanlar Jılti-Hani Burgaz
2475. Sarı-Hanlı Sedefçe Kırca Ali
2476. Sarı-Hatip Vladimirovtsi Razgrad
2477. Sarı-İsmail Samuilovo E Zağra
2478. Sarı-Kaya Skalak Burgaz
2479. Sarı-Kız Jıltuşa Kırca Ali
2480. Sarı-Kovanlık Medovets Varna
2481. Sarı-Mahmut Alekseevo H.O.Pazarcık
2482. Sarı-Meşe Gorun H.O.Pazarcık
2483. Sarı-Musa Smin H.O.Pazarcık
2484. Sarı-Musa Veselie Burgaz
2485. Sarınasıf Zavetno E :Cuma
2486. Sarı-Nebi Balik H.O.Pazarcık
2487. Sarı-Papazlar Jılto-Kamık E.Zağra
2488. Sarı-Taş Jılt-Kamık Filibe((Plovdiv)
2489. Sarı-Yar Hacı Dimitriovo Tırnova /Ziştovi
2490. Sarı-Yar Jılt-Bryag Siliven
2491. Sarı-Yar Jılti-Rid Kırca Ali
2492. Sarı-Yurt Jılti-Breg Hasköy
2493. Sarmaşık Brışlyan Burgaz
2494. Sarnıç Sırnak Kırca Ali
2495. Sarnıç Sırnitsa Hasköy
2496. Sarp-Dere Ruçey Kırca Ali
2497. Sarp-Dere Vırli-Dol Kırca Ali
2498. Sarsaklar Zimornitsa Kırca Ali
2499. Sarsanlar Zafirovo Silistre
2500. Sarsıplı Tserovişte E Cuma

Devamı Aşağıda

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:19
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Administrator Çevrimdışı
ιммσятαℓ
*******

Katılım: Jan 2009
Mesajlar: 2,407
Cinsiyet: Erkek
Nerden: Samsun
Rep Puanı: 17

Paylaşım Puanı: +4565
Mesaj: #6
RE: Bulgaristan'daki Türk Köyleri
2501. Satı-Bey Nadejdino Filibe
2502. Satı-Köy Polyanets Kırca Ali
2503. Satılmış Ezerets H.O.Pazarcık
2504. Sazlı Trıstika Razgrad
2505. Sazlı-Köy Trıstikovo Burgaz
2506. Sefer-Köy Raklinovo Burgaz
2507. Sefer-Mahalle Bozartsi E .Uma
2508. Selalı Borets Filibe
2509. Sel-Bükün - Hasköy
2510. Selçuk-Ova Kalyanovo Filibe
2511. Selim-Köy Mirovets E .Cuma
2512. Selim-Kuyusu Konare H.O.Pazarcık
2513. Selim-Mahalle Kirkovo-Mahala Lofça(Loveç)
2514. Selvi (Servi) Sevlievo Gabrova
2515. Semçin - Tatar Pazarcık
2516. Semerci Semercievo Ruscuk(Ruse)
2517. Semerciler Sellari Kırca Ali
2518. Semerciler Semertsi E Cuma
2519. Semerler Semertsi E.Cuma
2520. Semihçe Klokotnisa Hasköy
2521. Semiz-Ala Draganovo H.O.Pazarcık
2522. Semizler Sırakovo H.O.Pazarcık
2523. Semizler Velikovo H.O.Pazarcık
2524. Sene-Bir Sini-Bir Şumnu
2525. Sepetçi Novo-Malko-Koşniçari E .Cuma
2526. Serdar-Çiftlik Stoyanovo Kutlu-Viçe
2527. Serdimen Orlova-Mogila H.O.Pazarcık
2528. Ser-Güveç Ser-Güvets Tırnova
2529. Sevar Sevar Razgrad
2530. Sevdalı Kamen H.O.Pazarcık
2531. Seydi Köy Vino-Grad Tırnova
2532. Seydi-Oğlu Seydol Razgrad
2533. Seyit Seyaçi E .Cuma
2534. Seyit-Ahmet Rakovski H.O.Pazarcık
2535. Seyit-Ali-Fakı Skala Silistre
2536. Seymen Lozenets Yanbolu (Yambol)
2537. Seymen Mirovo E .Zağra
2538. Seymen Simeonov-Grad Hasköy
2539. Seymen Strajar E .Zağra
2540. Sıçanlı Bejantsi Kırca Ali
2541. Sığırcık Govedare Filibe
2542. Sığırcık Rıtlina E .Cuma
2543. Silistre Silistra İl Merkezi
2544. Simitler Gorno-Çerkovişte E .Zağra
2545. Simitler Morozovo E .Zağra
2546. Simitli Simigli (İzvorite) Cuma-İ Balâ
2547. Sinan Pomen Şumnu
2548. Sinaplı Sinapovo Yan Bolu
2549. Sindel Sendel Varna
2550. Sinecik Stamboliyski Hasköy
2551. Sınır-Yeni-Mahalle Mejdan Silistre
2552. Sipahiler (Ispahlar) Ovçevo Kırca Ali
2553. Sipahlar-Burnu Konnitsa Kırca Ali
2554. Sıra-Kaya Skalak Burgaz
2555. Sır-Alan Bratan İslimye
2556. Sıratça Straja E .Cuma
2557. Sırcılar Podles Silistre
2558. Sırna-Bey Borisovo Ruscuk
2559. Sırt-Alan-Kılıç Beliçitsa Razgrad
2560. Sırt-Harman Gorno-Vırşilo Tatar Pazarcık
2561. Sırt-Köy Bilo H.O.Pazarcık
2562. Sırt-Köy Bilo İslimye
2563. Sırt-Köy Gırbişte Kırca Ali
2564. Sırt-Köy Rıt Kırca Ali
2565. Sırt-Mahalle Vetrişte Şumnu
2566. Sivri-Kaya Ostır-Kamık Hasköy
2567. Siyahlar Angelovo Silistre
2568. Size-Bolu Sozopol Burgaz
2569. Softalar Softite Kırca Ali
2570. Sofular - Razgrad
2571. Sofular Bogomiltsi E.Cuma
2572. Sofular Kovil E.Cuma
2573. Sofular Malomir Şumnu
2574. Sofular Mıdrets E.Zağra
2575. Sofular Mıdrets Kırca Ali
2576. Sofular Osenets Şumnu
2577. Sofular Skobelovo E.Zağra
2578. Sofular Sobina E.Cuma
2579. Sofular Vılnari Şumnu
2580. Sofu-Yurdu (Sofular) Bogomolsko E .Cuma
2581. Soğanlık –Yeni Mahalle Malko-Paisievo Silistre
2582. Soğucağız Studenitsa Şumnu
2583. Soğucak Çistemensko Silistre
2584. Soğucak Studena Hasköy
2585. Soğucak Studena Sofya
2586. Soğucak Studenets Razgrad
2587. Soğuk-Dal Mançevo Kırca Ali
2588. Soğuk-Pınar Studen-Kladenets Kırca Ali
2589. Solmaz Voden Hasköy
2590. Soluklar Glumovo Kırca Ali
2591. Sorgunlu Vırbovo Hasköy
2592. Soyaklı Angelariy H.O.Pazarcık
2593. Söğün-Dal Suhin-Dol Tırnova
2594. Söğütçük Riltsi H.O.Pazarcık
2595. Söğütçük Vodno Silistre
2596. Söğütlü Vırbak Şumnu
2597. Söğütlü Vodnyanka E.Zağra
2598. Söneç Sırpovo Silistre
2599. Söycük Vodno Silsitre
2600. Söylemezler Dryanova-Glava Kırca Ali
2601. Söylüm Pigavets Kırca Ali
2602. Suatçe Suhatçe Vraca
2603. Sucağız - Razgrad
2604. Sucağız-Köy Voditsa Varna
2605. Sultan Nevski E.Cuma
2606. Sultan-Köy(Sultanlar) Sultantsi Varna
2607. Sultan-Köy(Sultanlar) Sultantsi
2608. Sultanlı Zlatolist Kırca Ali
2609. Suluca-Alı Sadova Varna
2610. Sulucalı Çarda Yanbolu
2611. Sulu-Derbent Momina-Banya (Momino-Prohod) Sofya
2612. Sulu-Köy Ohlüvets Kırca Ali
2613. Sulumlu Zagarsko Kırca Ali
2614. Sungurlar (Songurlar) Sulitsa E.Zağra
2615. Sungurlar(Sungular) - Karin-Abat(Karnobat)
2616. Sungurlar(Sungullar) Vokil Silistre
2617. Susam - Hasköy
2618. Su-Sığırlık Şumnu
2619. Susuz Bez-Vodno Kırca-Ali
2620. Susuz-Burun Buhovo Kırca-Ali
2621. Susuz-Köy Bez-Voditsa H.O.Pazarcık
2622. Suvatlar Suvatite Burgaz
2623. Sül-Büklün Malki-Voden Hasköy
2624. Süleyman-Fakı Strajitsa H.O.Pazarcık
2625. Süleyman-Köy Novogortsi Tırnova
2626. Süleyman-Köy Seçişte Şumnu
2627. Süleymanlık Spasovo H.O.Pazarcık
2628. Sülmeşli Plodovitovo E .Zağra
2629. Sülmeşli Sredets E.Zağra
2630. Sülya –Köy Dositeevo Hasköy
2631. Sün-Bey Banovo Varna
2632. Sünnetçiler Rezaç Tırnova
2633. Sünnetler Mozorovo E.Zağra
2634. Sürgülü Vleçugovo Kırca-Ali
2635. Sürmenler Şiroko-Pole Kırca-Ali
2636. Sürtü-Köy Nanevo H.O.Pazarcık
2637. Sütçüler Ostra-Mogila İsliven
2638. Süt-Kesiği Mleçino Kırca-Ali
2639. Şaban Draganovo Kırca-Ali
2640. Şaban-Kırı Zagoritsi Burgaz
2641. Şaban-Köy Draganovo Kırca-Ali
2642. Şabanlar Kableşkovo Kırca-Ali
2643. Şabanlar Topolska Kırca-Ali
2644. Şabanlı Sırnitsa Tatar Pazarcık
2645. Şabanlı Yanbolu
2646. Şabla - H.O.Pazarcık
2647. Şadi-Köy Dobrotiç Varna
2648. Şadiler Çavka Kırca-Ali
2649. Şahinciler Sokolnik H.O.Pazarcık
2650. Şahin-Dere Orlov-Dol Hasköy
2651. Şahinler Krugauevo H.O.Pazarcık
2652. Şahinler Mıjentsi Kırca Ali
2653. Şahinler Nova-Kamena H.O.Pazarcık
2654. Şahinler Sokolite Kırca Ali
2655. Şahlı Sokolsko Kırca Ali
2656. Şahlı (Şahin-Kaya) Sokolovo Lofça(Loveç)
2657. Şah-Pala Krilatitsa Kırca-Ali
2658. Şah-Pazlı Yastrebovo E.Zağra
2659. Şahveler Tsarevtsi E.Cuma
2660. Şamlı Gorno-Botevo E.Zağra
2661. Şamlı Şamlievo Plevne
2662. Şarlılar Braniçevo Şumnu
2663. Şavklar (Şevkler) Svetlina İslimye /Yeni Zağra
2664. Şef Zlaten-Rog Vidin
2665. Şekerli Hacı-Dimitriovo E.Zağra
2666. Şeker-Pınar Sladık-Kladenets E.Zağra
2667. Şekere Lov Razgrad
2668. Şen-Ova Senovo Razgrad
2669. Şeremet Bırzitsa Varna
2670. Şeremet Stoletovo E:Zağra
2671. Şeremet-Köy Veslets Razgrad
2672. Şeremetler Berkovski E:Zağra
2673. Şeyh-Aslı Eşikasli Tatar Pazarcık
2674. Şeyh-Köy Glavatartsi Kırca Ali
2675. Şeyhler (Şıhlar) Raklitsa Burgaz
2676. Şeyhler(Şehler) Stareyşino Kırca Ali
2677. Şeytancık Hitrin Şumnu
2678. Şeytan-Köy Kosovo Paşmaklı
2679. Şeytanlar Usoi Tırnova
2680. Şişeler Şişentsi Vidin
2681. Şişko Şişkovitsa E.Cuma
2682. Şişmanlar Avtoevo Filibe
2683. Şumnu Şumen Şumen
2684. Şumnu Şumnu
2685. Şükürler Svetoslantsi Tırnova
2686. Taban Venkovets Sofya
2687. Taban Sandrovo Rusçuk
2688. Taçlar Venkovets Sofya
2689. Tağar-Köy Tagarevo Burgaz
2690. Tahtalı Malko-Topolovo Filibe
2691. Talaşman-Dere Samovila Kırca Ali
2692. Talaşmanlı Genaral-Toşevo Yanbolu
2693. Talaşmanlı Strelets E.Zağra
2694. Taptık Kipra Varna
2695. Taraş-Köy Kruşevo Burgaz
2696. Tas-Tepe Çukarka Burgaz
2697. Taş-Arı Pçelin Burgaz
2698. Taşçı Kamenar Razgrad
2699. Taş-Hisar - Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya)
2700. Taş-Kesen Sarantsi Sofya
2701. Taşkın Buyhovitsa Paşmaklı
2702. Taşkınlar Vrelo Kırca Ali
2703. Taşlı-Çilingir Golayamo-Kamenyane Kırca Ali/Koşu-Kavak
2704. Taşlı-Köy Kamneyane Kırca Ali
2705. Taşlı-Köy (Taşlık) Kamenyak Burgaz
2706. Taşlı-Sütlü-Dere Malko-Kamenyane Kırca Ali
2707. Taşlık Kamensko Burgaz
2708. Taşlık Noçevo Kırca Ali
2709. Taş-Tepe Kamen-Vrıh Yanbolu
2710. Tatar Moskovets Filibe
2711. Tatar-Atmaca Sokol Silistre
2712. Tatarcık Slana-Bara Vidin
2713. Tatar-Kadı-Köy Kapitan-Dimitrovo H.O.Pazarcık
2714. Tatar-Köy Filipovo Yanbolu
2715. Tatar-Köy Gılıbets Burgaz
2716. Tatar-Köy Konstantinovo Yanbolu
2717. Tatar-Köy Konuş Hasköy
2718. Tatar-Köy Radovets Yanbolu
2719. Tatarlar Tatare Tırnova
2720. Tatar-Mahalle Dondukovo Kutlu-Viçe/Pulmiye(Lom)
2721. Tatar-Mahalle Veselin Varna
2722. Tatar-Ova Tatarevo Filibe/Hacı-İlyas(Pırvo-May)
2723. Tatar-Pazarcık Pazarcik Pazarcık
2724. Tavalı Tavaliçevo Köstendil
2725. Tavşan-Tepe Kabile Yanbolu
2726. Teker Zlatna-Niva Şumnu
2727. Tekir Sivino Paşmaklı
2728. Tekir Trivoditsi Filibe
2729. Tekke Bogomil Hasköy
2730. Tekke Bogomilovo E:Zağra
2731. Tekke Hristo-Danovo Filibe
2732. Tekke Manastırtsi E.Zağra
2733. Tekke Obriçişte H.O.Pazarcık
2734. Tekke Voden Razgrad
2735. Tekkeciler Dıbravitsa E.Cuma
2736. Tekke-Dere Şumnu
2737. Tekke-Köy Malevo Hasköy
2738. Tekkeler Obitel E.Cuma
2739. Tekkeler-Cami Malko-Tsırkvişte E.Cuma
2740. Tekkeler-Kebir Obitel E.Cuma/Osman Pazar
2741. Tekkeler-Sagir Golyama-Sırkvişte E.Cuma
2742. Tekke-Mahalle Grafitovo İslimye
2743. Tekke-Mahalle Manastirsko Razgrad
2744. Tekke-Menetler Broş Kırca Ali
2745. Tellal-Köy Klikaç Burgaz
2746. Tellal-Köy (Delâv-Köy) Glaştay E.Cuma
2747. Tençe Tença Tırnova
2748. Tepe-Altı Dolişte Kırca Ali
2749. Tepe-Altı Pod-Vrıh Kırca Ali
2750. Tepecik Rudina Kırca Ali
2751. Terbi-Köy Kapitan Petko Şumnu
2752. Tercüman İzvorişte Burgaz
2753. Terke-Bolu Trapkolovo İslimye
2754. Ters-Kondu Severnyak H.O.Pazarcık
2755. Terter - Razgrad
2756. Terzi-Köy Kroyaçevo Kırca Ali
2757. Terzi-Köy Kroyatsi Kırca Ali
2758. Terziler Dolno-Şivaçevo Tırnova
2759. Terzili Terziysko Burgaz
2760. Terzi-Obası Golemo-Şivaçevo İsliven
2761. Terzi-Ören Tihomir Kırca Ali
2762. Tete-Ven Tetovo Razgrad
2763. Tet-Ova Tetovo Razgrad
2764. Tıkızca Bulgaristan Da Bir Köy
2765. Tilkiler Lisisite Kırca Ali
2766. Timurtaşlı - Filibe/Koyuntepe
2767. Tıraşlı Zelinik Tırnova
2768. Tiremezli Bregovo Hasköy
2769. Tırnak - Vraca /Bela-Slatina
2770. Tırnava - Vraca /Bela-Slatina
2771. Tırnovacık Malko-Tırnova Burgaz
2772. Tırnova-Seymen Zlaten-Dol Hasköy/Harmanlı
2773. Tokacık Takaçka Kırca Ali
2774. Tokaç - Kırca Ali/Koşu Kavak
2775. Tokçular Slaveevo H.O.Pazarcık
2776. Tokmak-Köy Çukovets Silistre
2777. Tokmaklı-Dere Çukovo Kırca Ali
2778. Tomaşlar Rastnik Kırca Ali
2779. Topal-Köy Krivitsa Şumnu
2780. Topallar Hvostyane Kırca Ali
2781. Topalllar Kudsovo Kırca Ali
2782. Topçu Senovo Razgrad
2783. Topçu Strelkovo Silistre
2784. Topçu-Köy Topçiysko Burgaz
2785. Toprak-Hisar Zemlen E.Zağra
2786. Toprak-Mahalle Smirnentsi Hasköy
2787. Topuklu Srednogortsi Paşmaklı
2788. Topuzlar Paşkul Kırca Ali
2789. Topuzlar Topuzevo İsliven
2790. Topuzlar Zornitsa Yanbolu
2791. Torfulu Pırvitsa Kırca Ali
2792. Torlak Hlebarevo Razgrad
2793. Torlak-Mahalle Zagortsi İsliven
2794. Toros Lazor-Stanevo Lofça
2795. Tortamış Brastovo H.O.Pazarcık
2796. Tospatlar Rositsa Tırnova
2797. Toyanlı Jergovets E.Zağra
2798. Toy-Köy Dropla Burgaz
2799. Toy-Kuyusu Dropla H.O.Pazarcık
2800. Toz-Burun Mogolitsa Paşmaklı
2801. Toz-İ-Balâ(Toz Balya) Gorno-Prahovo Kırca Ali
2802. Toz-İ-Esir Dolno-Prahovo Kırca Ali/Eğri Dere
2803. Toz-Patlar Rositsa E.Cuma
2804. Trıstenik (Türk Trıstenik ) Slavyanovo Tınova
2805. Tunafça Alacahisar/Koznik
2806. Turfanlı İglika Yan Bolu
2807. Turhanlar Tsvetnitsa E.Cuma
2808. Turnacık Türk Bulgar Sınırında Türk Köyü
2809. Turna-Dere Rosno Tırnova
2810. Turna-Ovası Turnoso E.Cuma
2811. Turpçular Orlyak H.O.Pazarcık
2812. Tursun Zdravets Razgrad
2813. Tutrakan Tutrakan Silistre
2814. Tuzlu-Alan Maysko Tırnova
2815. Tuzluk Balçişka Tuzlata
2816. Tuzluk (Tuzluk-Köy) Solişte Kırca Ali
2817. Tuzlu-Su Solnitsa Varna Varna
2818. Tüler Mrejiçko Kırca Ali
2819. Tülüce Prelog H.O.Pazarcık
2820. Türbe(Tülbe) Kapişte E:Cuma
2821. Türbeler Goritsa E:Cuma
2822. Türbeler Zayçino Kırca Ali
2823. Türk-Ala-Gün Varovnik Burgaz
2824. Türk-Alan Bılgarin Hasköy
2825. Türk-Arnavutlar Belogradets Varna
2826. Türk-Bey-Köy İskra Burgaz
2827. Türk-Erceği(Türk-Erecek) Rodopsko Kırca Ali
2828. Türk-Eriği Kozlovets Tırnova
2829. Türkeşe Şişkovitsa Tırnova
2830. Türk-Fındığı Tuska-Leşnitsa(Leşnitsa) Troyan
2831. Türk-Gebe Plovka Kırca Ali
2832. Türk-Kaba-Ağaç Veleşani Kırca Ali
2833. Türk-Kosu - Silistre/Tutrakan
2834. Türk-Kuyusu Kosara Silistre
2835. Türkmenler Tamarino Yanbolu
2836. Türkmen-Mahalle Bılgarene E.Zağra
2837. Türkmeşli Rupkite E:Zağra
2838. Türk-Pınar Bılgarski-İzvor(Turski-İzvor) Teteven
2839. Türk-Smil Nova-Çerna Silistre
2840. Türk-Söğütçük Topola H :O:Pazarcık
2841. Türk-Ürpek Latinka Kırca Ali
2842. Uflandır Tulovo E.Zağra
2843. Ulanlı(Oğlanlı) Ruen Burgaz
2844. Umucullu Şeynovo E.Zağra
2845. Umur-Fakı Jeglartsi H.O.Pazarcık
2846. Umur-Veren Dıjlets Kırca Ali
2847. Uncular Kurtovo Filibe(Plovdiv)
2848. Upçeli Asenovo Yanbolu
2849. Urlar Suhino Kırca Ali
2850. Urum-Bey Greevtsi Kırca Ali
2851. Urum-Beyli Lesovo Yanbolu
2852. Urum-Çiflik Stara-Reka Yanbolu
2853. Urum-Köy İnce-Voyvoda Burgaz
2854. Urum-Köy Efrem Hasköy
2855. Urum-Yeni-Köy Bılgarovo Burgaz
2856. Usul-Köy Sekulovo Silistre
2857. Uyvan İvanovo Şumnu
2858. Uzlar Uzovo H.O.Pazarcık
2859. Uzun-Ali - Kırca Ali(Koşu-Kavak)
2860. Uzunca Dılghevo Hasköy
2861. Uzunca-Alan Prostorno E.Cuma
2862. Uzunca-Alan Ravno Razgrad
2863. Uzunca-Orman Bodantsi Silistre
2864. Uzunca-Ova Uzuncovo Hasköy
2865. Uzuncular Deventsi Kırca Ali
2866. Uzun-Dere Nedelino Paşmaklı(Smolyan)/Darı-Dere(Zlato-Grad)
2867. Uzun-Güney Dılgı-Pripek Tırnova
2868. Uzun-Hasan Trakiya E.Zağra
2869. Uzun-Himmetler Oritsa Kırca Ali
2870. Uzun-Kır-Ova Dılgo-Pole Filibe
2871. Uzunlar Dlıjko Şumnu
2872. Uzunlar Planintsi Gabrova (Gabrovo)
2873. Uzunlar Visokovtsi Tırnova
2874. Üç-Durak Delçevo Cuma-İ-Bala(Blagoev-Grad)
2875. Üç-Evler - Kırca Ali
2876. Üç-Tepe Tri-Mogili Kırca Ali
2877. Üç-Tepe Tri-Mogoli Filibe
2878. Ürlemiş Ezore İslimye
2879. Ürpek Boynik Kırca Ali
2880. Üsküdar Skutare Filibe
2881. Üsküdar Ştit Hasköy
2882. Üstün-El Üstina Filibe
2883. Üşenli Botevo Varna
2884. Ütükler Gortsvet Razgrad
2885. Vakıf Ustrem Yanbolu
2886. Varatlar Delçevo Razgrad
2887. Vardun Şumnu
2888. Vaya-Köy Dolno-Ezerovo Burgaz
2889. Veis-Köy Bobovets H.O.Pazarcık
2890. Veletler Verentsi E.Cuma
2891. Veli-Baş Veliko Burgaz
2892. Veli-Bey Milanovo Şumnu
2893. Veli-Bey-Köy Veliçka E.Cuma
2894. Veli-Fakı Popgrigorovo H.O.Pazarcık
2895. Veli-Köy Velikovtsi E.Cuma
2896. Veli-Meşe Güney Bulgaristan’da Türk Köyü
2897. Vet-Ova Vetovo Ruscuk
2898. Vetren Jitarovo Burgaz
2899. Vidin Bononia Daha Sonra Bdin Sofya
2900. Viran-Tekke Kapitan Andreevo Hasköy
2901. Visker
2902. Vis-Köy Tsarev-Dol Silistre
2903. Vis-Köy Vis Kırca Ali
2904. Vraca Vratsa Vraca (Vratsa)
2905. Vuruşlu - Tatar-Pazarcık/Otluk Köy(Panagürişte)
2906. Yağ-Basan-Kebir Golyama-Çinko Kırca Ali
2907. Yağ-Basan-Sagir Malka-Çinka Kırca Ali
2908. Yağcı Maslerevo Tırnova
2909. Yağcılar Veselets E.Cuma
2910. Yağ-Kanlı Dıblovo E.Zağra
2911. Yağlar Dragomir Filibe(Plovdiv)
2912. Yağlı Maslinovo Hasköy
2913. Yağmur-Baba Dıjdovnik Kırca Ali
2914. Yağmur-Köy Dıjdino Kırca Ali
2915. Yağmurlar Dıjdovnik Kırca Ali
2916. Yağmurlu Mokrişta Tatar Pazarcık
2917. Yağmurluk Şumnu
2918. Yahyalı Maslinovo Hasköy
2919. Yalı-Çatalca Polyana Silsitre
2920. Yalımlar Ostrets E.Cuma
2921. Yalı-Üç-Orman Tri-Gortsi H.O.Pazarcık
2922. Yamaç-Köy Ridovo Kırca Ali
2923. Yamalı Propast Kırca Ali
2924. Yamna Preselets E.Cuma
2925. Yanaklar Novo-Selo E.Zağra
2926. Yanaklar Yanino Kırca Ali
2927. Yan-Bolu Yambol Yambol(Yanbolu)
2928. Yanık-Balabanlı Asparuhovo Burgaz
2929. Yanıklar Progorelets H.O.Pazarcık
2930. Yanık-Ova Yankovo Şumnu
2931. Yanuz-Dere Elhovets Paşmaklı (Smolyan)
2932. Yapılca Travnik H.O.Pazarcık
2933. Yaralı - Varna
2934. Yar-Dere Ridino Kırca Ali
2935. Yardım Pomoştitsa E.Cuma
2936. Yarıcılar Yareilovtsi Radomir
2937. Yar-Kese Şumnu
2938. Yassı-Baş Ravna-Gora Varna
2939. Yassıca Lyahovo Tatar-Pazarcık
2940. Yassı-Koru Ravna-Gor Tatar-Pazarcık
2941. Yassı-Tepe Vetrino Varna
2942. Yastıkçılar Odırtsi H.O.Pazarcık
2943. Yaşlar Perperek Kırca Ali
2944. Yaşlı-Köy Jenda Kırca Ali
2945. Yatacık Kitnitsa Kırca Ali
2946. Yatacık Macarovo Hasköy
2947. Yataklar Lojeto Kırca Ali
2948. Yavaş-Köy Vasil-Levski E.Cuma
2949. Yavuz-Dere Dobroselets Yanbolu
2950. Yaya-Köy Nikolaevo İslimye
2951. Yayla Goron-Bliznak Varna
2952. Yayla Yagnilo Varna
2953. Yaylacık Gorska-Polyana E.Cuma
2954. Yaylacık Visoka-Polyana Kırca Ali
2955. Yayla-Köy İzvortsi Tırnova(Veliko-Tırnovo)
2956. Yayla-Köy Polyana E.Cuma
2957. Yaylalı Kopitnik Kırca Ali
2958. Yazıcı Pisarevo Şumnu
2959. Yazıcılar Poruçik Çunçevo
2960. Yazıcı-Mahalle Gorko-Pisaevo Tırnova
2961. Yazıcı-Zade Sofya Da Mahalle
2962. Yazla - Filibe/Hacı İlyas(Pırvo-GradDaha Sonra Boriso-Grad)
2963. Yazla Letovnik Kırca Ali
2964. Yazla Lyatno Şumnu(Şumen)
2965. Yelceler Jenzifovo Kırca Ali
2966. Yelli-Dere Vetren-Dol Tatar Pazarcık
2967. Yemişler Ovoştnik E.Zağra (Stara-Zagora)
2968. Yengeç-Dere Rakov-Dol Burgaz
2969. Yeni-Balabanlar İvan-Şişmanovo Razgrad(Hezar-Grad)
2970. Yeni-Bey Çelopeçene H.O.Pazarcık
2971. Yeni-Beyli Malko-Kirilovo Yanbolu /Kızılağaç(Elhovo)
2972. Yenice-Köy Stoil-Voyvoda Sliven
2973. Yenice-Köy Tsarev-Brod Şumnu
2974. Yenice-Köy Zlatina Varna
2975. Yeniceler Güney Bulgaristan’da Türk Köyü
2976. Yeni-Cuma Raven Kırca Ali
2977. Yenice Çerna H.O.Pazarcık
2978. Yenice Eniyo Hasköy
2979. Yenice Novak Razgrad
2980. Yenice-Haydar Kraişte H.O.Pazarcık
2981. Yenice-Köy Preslavitsi Silistre
2982. Yeni-Çayır Nova-Livada Kırca Ali
2983. Yeni-Çeri Goryani Gabrova(Gabrovo)
2984. Yeni-Çeşme Medovo Hacı Oğlu Pazarcık
2985. Yeni-Derviş Novo-Oryahovo Varna
2986. Yeni-Han Novi-Han Sofya
2987. Yeni-Köy Aleksandrovo E.Cuma
2988. Yeni-Köy Brestovitsa Filibe
2989. Yeni-Köy Çernitsa Burgaz
2990. Yeni-Köy Dılgo-Pol(Eski Adı Novo-Selo Varna/Pir-İ Vadi(Provadiya
2991. Yeni-Köy Kaluşevo Hasköy
2992. Yeni-Köy Kumanovo Varna
2993. Yeni-Köy Mladinovo Mustafa Paşa-Svilen-Grad
2994. Yeni-Köy Mramor Yanbolu
2995. Yeni-Köy Nikolaevo E.Zağra
2996. Yeni-Köy Novaçevo Sliven
2997. Yeni-Köy Novo-Selo Kutlu-Viçe
2998. Yeni-Köy Novo-Selo Plevne
2999. Yeni-Köy Novo-Selo Ruscuk
3000. Yeni-Köy Novo-Selo Sofya
3001. Yeni-Köy Novo-Selo Şumnu
3002. Yeni-Köy Novo-Selo Tatar Pazarcık/Peştere
3003. Yeni-Köy Novo-Selo Troyan
3004. Yeni-Köy Novo-Selo Vidin
3005. Yeni-Köy Priseltsi Burgaz
3006. Yeni-Köy Rezovo Burgaz
3007. Yeni-Köy Tsar-Kalonyan Filibe
3008. Yeni-Köy Vetren Tatar-Pazarcık
3009. Yeni-Köy Visoka-Polyana Şumnu
3010. Yeni-Köy (Kara-Murat Köyünün 3011. Öteki Türkçe Adı) Batenberg H.O.Pazarcık
3012. Yeni-Mahalle Garvanovo Hasköy
3013. Yeni-Mahalle Lozitsa Burgaz
3014. Yeni-Mahalle Lüpka E.Zağra
3015. Yeni-Mahalle Lülin Yan Bolu
3016. Yeni-Mahalle Mejden Sşlşstre
3017. Yeni-Mahalle Nova-Mahalla E.Zağra
3018. Yeni-Mahalle Novakovo Varna
3019. Yeni-Mahalle Nova-Selişte İslimye
3020. Yeni-Mahalle Novo-Selo Filibe
3021. Yeni-Mahalle Odrintsi H.O.Pazarcık
3022. Yeni-Mahalle Radinka Sliven
3023. Yeni-Mahalle Zavoya Kırca Ali
3024. Yeni-Paslı Kamenovo İslimye
3025. Yeni-Pazar Novi-Pazar Şumnu
3026. Yeni-Şar-Köy Gorno-Novo Selo E.Zağra
3027. Yeni-Şehir Nov-Grad Tırnova
3028. Yeni-Zağra Novo-Zagora Sliven
3029. Yere-Basan Krivo-Pole Hasköy
3030. Yesirce Enevo H.O.Pazarcık
3031. Yeşil-Ova Zelana-Morava E.Cuma
3032. Yeşil-Tepe Şumnu
3033. Yılancılar Zmeyno E.Cuma/Osman Pazarı
3034. Yılanlık Zmeevo H.O.Pazarcık
3035. Yoğurtçu Lübenovo Filibe
3036. Yoğurtçu Mlekarovo Sliven
3037. Yoğurtçular Mogilyane Kırca Ali
3038. Yukarı-Almalı Gorno-Yabılkovo Burgaz
3039. Yukarı-Banya Gorna Banya Köstendil
3040. Yukarı-Banya Gorna Banya Sofya
3041. Yukarı-Çiftlik Gorno-Çiftik Varna
3042. Yukarı-Damlalı Gorno-Slaveykovo Varna
3043. Yukarı-Dere-Köy Momçilovtsi Paşmaklı
3044. Yukarı-Hüseyinler Gorno-Hubavka E.Cuma
3045. Yukarı-İsiva Gorno-İzvorovo E.Zağra
3046. Yukarı-Kale Gorno-Kale Kırcaali
3047. Yukarı-Kap-Dağ Gorno-Kabdal E.Cuma
3048. Yukarı-Karalar Gorno-Krepost Kırca Ali
3049. Yukarı-Keçeliler Gorno-Kozarevo E.Cuma
3050. Yukarı-Köseler Karavelovo Filibe
3051. Yukarı-Köy Boyan-Civgrats Şumnu
3052. Yukarı-Kumluca Gorno-Kumluca, Kurumova Varna
3053. Yukarı-Lukovit Lukovit Lofça
3054. Yukarı-Mahalle Gorno-Mahala Filibe
3055. Yukarı-Musa-Bey Gorni-İzvor H.O.Pazarcık
3056. Yukarı-Orman Ladarevo Cumai Bala
3057. Yukarı-Rah-Ova Gorno-Orehovitsa Tırnova
3058. Yukarı-Sahrane Gorno-Sahrane E.Zağra
3059. Yukarı-Toz-Patlar Gorno-Rozitsa E.Cuma
3060. Yukarı-Turgan Gorno-Turgan Lom
3061. Yukarı-Übrü-Eren Gorno-Seltsi Kırca Ali
3062. Yukarı-Yeni-Köy Gorno-Novo Selo Tırnova
3063. Yumrukkaya Pestnik Tırnova
3064. Yumrukkaya Sinio Kamene
3065. Yunus-Abdal Yonkovo Razgrad
3066. Yunusca İvanovo Hasköy
3067. Yunuscular Balkantsi H.O.Pazarcık
3068. Yunus-Köy Zvınarka Kırca Ali
3069. Yunuslar Prelez Razgrad
3070. Yunus-Pınar Kaloyan Varna
3071. Yunus-Viran Bubina Kırca Ali
3072. Yura Yuri Kırca Ali
3073. Yurtluk On-Ogur H.O.Pazarcık
3074. Yurtluk-Altı Şumnu
3075. Yusuf-Çobanlar Mrejiçko Burgaz
3076. Yusuf-Hanlar Balkanski Tırnova
3077. Yusuflar İsuflar Yanbolu
3078. Yusuflar Preslav Filibe
3079. Yusuflu Beronovo Burgaz
3080. Yusuhanlar Pristoe Şumnu
3081. Yuva-Büyük Stavri-Dimitriovo Hasköy
3082. Yürekler Sırtsevo Sliven
3083. Yürük Darets Kırca Ali
3084. Yürük-Hacı Stanovets Şumnu
3085. Yürükler Borimeçkovo Tatar Pazarcık
3086. Yürükler Gıskovo Kırca Ali
3087. Yürükler Gurkovo Sofya
3088. Yürükler Kamen-Bryak H.O.Pazarcık
3089. Yürükler Kamenari Tırnova
3090. Yürükler Kırpaçevo Lofça
3091. Yürükler Nikolaevo Tırnova
3092. Yürükler Ruets E.Cuma
3093. Yürükler Seslovo Razgrad
3094. Yürükler Stanovets Şumnu
3095. Yürükler Şişmanovo Hasköy
3096. Yürükler Vladislav Tırnova
3097. Yüşepli Botevo Varna
3098. Yüzsüzler Stalevo Hasköy
3099. Zağarlı Veliçkovo Tatarpazarcık
3100. Zağarlı-Köy Stedinenie E.Cuma
3101. Zarniç Zarnik Silistre
3102. Zavut Zavet Razgrad
3103. Zincirli Verigovo Filibe
3104. Zincirli-Kuyucuk Rakovski Razgrad
3105. Ziştovi Sviştov Tırnova
3106. Zurnacılar Manolovo Kırca Ali
3107. Ağaç-evli Sofya
3108. Ahlan-ova Brani-pole Filibe
3109. Akçe-kilise Sofya
3110. Alat-baba Şumnu/Bela
3111. Aşağı-singarya Jostovo,Hacı Dimovo Cuma-i-Balâ(blovgoevgrad)
3112. Aşağı-voden Dolni-Voden Filibe
3113. Avanlar Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
3114. Dağlar-başı Şumen
3115. Balcı-bölük Kırcaali
3116. Batanlar Temelkovo Pernik
3117. Bayhanlı Sofya
3118. Belegler Gerl-ova (deliorman bölgesinde)
3119. Boğaz Şumnu
3120. Boğaz-Kesen Presyak
3121. Canarlar Kırca Ali
3122. Çayır-dere Şumnu
3123. Çayır-köy Deli orman yöresi Şeraniçko ya yakınında
3124. Çekan Çekanets -
3125. Çeren
3126. Çıkancı Sofya
3127. Çirik Çirikovo
3128. Çoban-mahalle Şumnu
3129. Danişmentli Sofya
3130. Demir-hisar
3131. Doğanca(doğancı) Sofya
3132. Doğancı-Mahmut Sofya
3133. Doğancıl Osen
3134. Doğancılar Sofya
3135. Domuzluk Şumnu
3136. Dupniçe Dupnitsa,marekstanke-Dimitrov Köstendil
3137. Düz-bayır Şumnu
3138. Düzlük Şumnu
3139. Ercil Kırca Ali
3140. Fıçıcılar Şumnu
3141. Furladan Hacıoğlu pazarcık
3142. Gelembe(GELENBE) Sofya
3143. Göksü ile Yenice köyü birleşmiş.
3144. Güvençler
3145. Hamarat Şumnu
3146. Harman kuyusu (Süleymanlı) Kardam H.Oğlu pazarcık H.Oğlu pazarcık
3147. Hatipler Razgrad
3148. Haydar-ova Oreşnik Cuma-İ-Balâ
3149. Hayrat Silistre
3150. Höyük( Ükke)Üğük Şumnu
3151. Islahane Şumnu
3152. İnce-bayır Şumnu
3153. İstanimaka Stanimaka(asenov-grad filibe
3154. İzor-Mahmut
3155. Kab-dağı Şumnu
3156. Kalakoç-dere Şumnu
3157. Karalar(kara-Aliler) Çerna
3158. Karamanova(Karaman)
3159. Karşı-yaka Şumnu
3160. Kasaplar-tabyası Şumnu
3161. Kasım-çeşme Şumnu
3162. Kasımoğlu-mahalle Yanbolu
3163. Kavaklık Şumnu
3164. Kavlak Şumnu
3165. Kayınlık Şumnu
3166. Kerçan Şumnu
3167. Kıllak Şumnu
3168. Kız-bayır Şumnu
3169. Kispetli Karaovov
3170. Koç-ova koçovo Şumnu
3171. Kortalık Şumnu
3172. Köstence-derbendi Sofya
3173. Köşkler Şumnu
3174. Kule(Adliye) kula
3175. Kurşunlu Sofya da mahalle
3176. Kuz-bayır Şumnu
3177. Küçükler Gerl-ova Deli orman yöresi
3178. Külevce Şumnu
3179. Küplüce Şumnu
3180. Mansur-köy Sofya
3181. Oba
3182. Omur-bey stambolovo Tırnova
3183. Otluca Trevna H.O.Pazarcık
3184. Salmanlar Şumnu
3185. Su-sığırlık Şumnu
3186. Sultan-köy(sultanlar) Sultantsi *tsarevtsi
3187. Şabanlı Yanbolu
3188. Taşlık Sofya
3189. Tekke-dere Şumnu
3190. Tunafça Alaca hisar/Koznik
3191. Tuzluk Slannik
3192. Vardun Şumnu
3193. Yağmurluk Şumnu
3194. Yar-kese Şumnu
3195. Yazıcı-zade Sofya
3196. Yere-basan Krivo-pole Hasköy
3197. Yeşil-tepe Şumnu
3198. Yukarı-köseler Karavelovo Filibe
3199. Yurtluk-altı Şumnu


ALıntıdır.

Dokunma evlat baba yorgun...
01-20-2009 4:20
Kullanıcının websitesini ziyaret et Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
Mesaj önizleme 


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Türkiye'nin Bulgaristan Türk'leri Politikası Administrator 0 850 01-20-2009 4:23
Son Mesaj: Administrator
  Bulgaristan Türk'ünün Dramı Administrator 0 911 01-20-2009 4:23
Son Mesaj: Administrator

Foruma Git:


İletişim | DostPaylasim.Com | En Üste Dön | İçeriğe Dön | Arşiv | RSS Beslemesi
Damar Radyo |Alem FM Dinle |Slow Türk Dinle |Radyo Fenomen Dinle |Meltem Radyo Dinle |Radyo Mydonose Dinle | Power Türk Dinle | Park Fm Dinle | Paylaşım

Dost Siteler : teknoger - Seo
Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir. Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Şikayetlerinizi İletişim adresimizden bize ulaştırabilirsiniz..